Wątek dotyczący artykułu

Robert Lewandowski nie ma wyjścia. Bez niego Bayern nie wygra Ligi Mistrzów

Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych strzelców w historii Ligi Mistrzów, jednak to właśnie za występy w tych rozgrywkach był w tym roku najmocniej krytykowany. Najlepszą odpowiedzią byłoby jego przełamanie w najważniejszych meczach Bayernu.

przeczytaj cały artykuł

Jan Kozietulski

Bayern wygrał 3 razy Puchar Klubowych Mistrzów Europy (poprzednik CL) i 2 razy CL, BEZ LEWATYWY. Lewatywa NIGDY nie wygrał CL i nie wygra. Zatem lewatywa nie jest potrzebny Bawarczykom do wygrania CL. Zrozumiał pismak z "wpCIKA", czy za trudne?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemysław Kupczyk

A to że nie wygrał z Lewandowskim w składzie to oczywiście wina Lewandowskiego , bo to on miał być lepszy niż cała drużyna przeciwników. Już mistrzostwa powinny nauczyć pana Panie Kozie kluski,że nawet taki geniusz jak Messi ,czy Ronaldo sam meczu nie wygra … wygrywa i przegrywa drużyna , a Bayern jej nie miał i dlatego przegrał ..i Lewy nie ma tu nic do rzeczy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jan Kozietulski

kupczyk - geniusz logiki, inaczej. Klaun zrozumiał sens artykułu "redaktorka" "wpCIKA"? Nie, za trudne.
Inteligentni nie pisaliby, ale kupczyk..............pisze od rzeczy. Tak trzymaj!!!

| Odpowiedz
blokuj
Przemysław Kupczyk

Zero argumentów , zero merytoryki tylko wyzwiska lecą z pana pyska, panie Kozie kluski...ale czego się spodziewać po takim Januszu sportów wszelakich, ekspercie od hejtu i płaczu nad brakiem własnych osiągnięć ...żegnam ozięble … nie pisz już do mnie, bo szkoda mi na ciebie czasu ….

| Odpowiedz
blokuj
Jan Kozietulski

kupczyk - geniusz logiki, inaczej. Klaun zrozumiał sens moich wpisów? Nie, za trudne. Cytat z kupczyka-logika: "...Zero argumentów..."
Kupczyk mi zarzuca wyzwiska i pisze: "...wyzwiska lecą z pana pyska, panie Kozie kluski..."
Wygląda na to, że kupczyk myli tożsamości - swoją z moją. Tak trzymaj "redaktorze" "wpCIKA".

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Przemysław Kupczyk

Powtarza się pan panie Kozie kluski. Chyba płyta się zacięła ,albo zasób słów skończył … tak czy inaczej … oszczędź sobie wstydu ...schowaj się w swojej norce ,którą nazywasz domem i hejtuj dalej...ale w samotności swej norki...nie wychodź na forum publiczne bo się ośmieszasz i błaźnisz. PS. Pozdrów Grażynę :);) będzie wiedziała dlaczego :)

| Odpowiedz
blokuj
Jan Kozietulski

Ortograf Kupczyk znowu zameldował się. Ortografie - polecam podręcznik ortografii języka polskiego. Poniżej pana Kupczyka tekst z moimi, grafomana wg Kupczyka, poprawkami.
"Za to ciebie (poprawnie - Ciebie) nigdzie nie trzeba zgłaszać (brak przecinka) bo do niczego się nie nadajesz i nic nie umiesz (brak przecinka) żałosny grafomanie i hejterze (brak kropki).
Tak trzymaj znawco języka polskiego.

| Odpowiedz
blokuj
Przemysław Kupczyk

Będę pisał "ciebie" z małej, bo jesteś dla mnie nikim i nie mam szacunku do ciebie ,ani do twoich poglądów, bo są żałosne. Onanizuj się ortografią jeśli cię to bawi, bo twój brak logiki nie bawi nikogo. Żegnam ozięble .

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.