Wątek dotyczący artykułu

Adrian Mierzejewski szczerze o słowach Nawałki. "To był po prostu kit"

- Trener Nawałka mówił że byłem pod obserwacją, a to był po prostu kit - przekonuje w rozmowie ze sport.pl Adrian Mierzejewski. Piłkarz ma żal do byłego selekcjonera, że nie dał mu szansy powrotu do reprezentacji Polski.

przeczytaj cały artykuł

Forest1997

Akurat Linetty z powodzeniem gra w mocnej lidze włoskiej, a sam Adrian jak w kadrze grał to nie był wcale gwiazdą pierwszej wielkości...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Forest1997

Mierzejewski już miał swój czas i wcale nie był motorem napędowym kadry(tak jak do tej pory znacznie młodszy Linetty), a był wtedy zawodnikiem młodszym i grał w lidze tureckiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Witaj Forest, miło Cię widzieć. Nie wiem co Linetty robi w lidze włoskiej, ale w kadrze jest po prostu koszmarnym nieporozumieniem. Nie twierdzę, że Mierzejewski był gwiazdą, ale sam pamiętam, że kilka asyst miał. Śmiem twierdzić, że obecnie byłby lepszy od każdego skrzydłowego/ofensywnego pomocnika tej kadry. Przynajmniej w szerokiej kadrze powinien się znaleźć, jako alternatywa, jako gość, który może w 60 minucie wejść na boisko i jedną dobrą akcją zmienić losy meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Forest1997

Również witam Jerry. Wiesz może ja jestem trochę do Mierzejewskiego uprzedzony, ale po prostu fakty są takie że jednak nie był gwiazdą naszej kadry. Mimo wszystko szansę powinien otrzymać, a jak się nie sprawdzi to wtedy być może mu podziękować. Co do Karola to obserwuje jak gra w Sampdorii i zupełnie nie rozumiem dlaczego w kadrze widzimy cień tego chłopaka. W Serie A jest pewny siebie i pracuje za dwóch, a w kadrze gra jakby się czegoś bał, oby się ogarnął. Tak korzystając z okazji co myślisz na temat nowego trenera Legii? Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
jerrypl

Daję mu czas. CV ma niepokojące, bo bardzo często zmieniał pracodawców, ale na razie robi pozytywne wrażenie. Dokręcił śrubę, robi dobre zmiany, wyrzucił Mączyńskiego do rezerw, za co mu chwała. W Legii był straszny bałagan, ale myślę, że powoli będzie to zmierzać w dobrym kierunku.

| Odpowiedz
blokuj
Yareckyyy

Na dobrą sprawę jest o rok młodszy od Błaszczykowskiego. Liga chińska to nie Bundesliga, ale przynajmniej gra i strzela bramki. Na powołanie przynajmniej na mecz towarzyski na pewno zasługuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.