Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga kobiet: KPR Gminy Kobierzyce wznosi się na wyższy poziom

Zawodniczki KPR-u Gminy Kobierzyce wygrały kolejny mecz PGNiG Superligi kobiet, znów udowadniając, że stać je w tym sezonie na wiele. Zespół Edyty Majdzińskiej pokonał w Chorzowie Ruch 29:21.

przeczytaj cały artykuł

Wielbuond

Bardzo fajny mecz. Zacznijmy od najważniejszego. Gwizdki nie przeszkadzały, O dziwo bardzo znośne sędziowanie. Kobierki poświęciły zeszły sezon na granie swojego, doszło parę dziewczyn i mega to wygląda. Juniorki z Chorzowa, bez Drażyk, też fajnie, ale....Gdyby skrzydła nie bały się rzucać i rzucały swoje to wynik mógłby być na styku. Trochę martwi, że Niebieskie są uzależnione od rad Trenera. Gdy milczy, nagle zaczynają się schody. Inna sprawa, że Szkoleniowiec eRki mógł się obudzić odrobinę wcześniej, a nie w 52 minucie przy minus 8. W Kobierkach widać doświadczenie Śliwki, Oli Kucharskiej czy Kwiatka. Swoją drogą to polscy sprinterzy by pewnie Kwiatka nie dogonili ;).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.