Wątek dotyczący artykułu

Bartłomiej Ruta. Szprycą w twarz: Fani są zbyt pewni siebie. Czarny scenariusz możliwy? (felieton)

Stal szaleje na stadionie im. Alfreda Smoczyka. Władysław Komarnicki paraduje po płycie boiska z cygarem, a leszczynianie spuszczają głowy, zdejmując srebrne medale. Gorzów zostaje nowym mistrzem Polski.

przeczytaj cały artykuł

Petrus

Spod taśmy jak dwie strzały startują Kasprzak i Pawlicki. Gorzowianin ma lepszy dojazd do łuku i zakłada leszczynianina. Za nimi Zmarzlik pewnie wchodzi w wiraż przed Sajfutdinowem, choć Rosjanin swojej szansy upatruje w wąskim wyjściu z łuku. To ostatni bieg więc szeroka w Lesznie już niesie. Sajfutdinow zostaje z tyłu. Szał w sektorze Cash Broker Stali! Jest 2:4 i gorzowianie jadą po złoto. Pawlicki dwoi się i troi, ale nie dość, że musi atakować Kasprzaka, to za plecami czuje już oddech napędzającego się 2 metry od bandy Zmarzlika. Koniec. Nic się nie zmienia na trasie. Stal Gorzów nowym mistrzem Polski.

W Gorzowie wszyscy wierzymy, że tak się właśnie stanie!
Miny gospodarzy po piętnastym wyścigu będą bezcenne. Twoje zdrowie Bartek! Od razu widać, że znasz się na żużlu. Do tej wspaniałej niedzieli dla gorzowian!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stalowy

Z logiką jesteś na bakier. Przecież porażka rywala jest równoznaczna ze ZWYCIĘSTWEM swojego zespołu, więc myśl, jak coś piszesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentator Widmo

Oczywiście że tak ale to nie przeszkadza co niektórym cieszyć się bardziej z porażki rywala niż wygranej swojego zespołu. O to mu pewnie chodziło. Ale zrozumiem jeśli tego nie załapałeś:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Stalowy

Ale to chyba nie o ten przypadek chodzi. Co innego, gdyby któraś z tych drużyn jechała "o nic", albo coś zależało od innego meczu. Ale w sytuacji, gdy tylko porażka jednych jest zwycięstwem drugich, to trudno mówić, że cieszymy się bardziej z porażki rywala niż ze zwycięstwa naszej drużyny. To się kupy nie trzyma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
You Dash

Faktycznie! Zrobię zrzut ekranu i wyślę to do komisji od przyznawania Nagrody Nobla, może jakaś pokojowa Ci przypadnie za wybitne osiągnięcia na płaszczyźnie wyjaśniania skomplikowanie powiązanych ze sobą logicznych zdarzeń oraz edukację ludzi będących z logiką na bakier :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentator Widmo

No skąd Ty możesz to wiedzieć skoro nie widzisz jak Twój kolega po szalu piszę tak w kontekście Unii Leszno ale jak napisałem to samo w kierunku Stali to już jakiś płaczek (czyli Ty) nie w temacie musiał się odezwać i wylać żale:)))))

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Wiem, bo tam byłem.
Czy płakałem?
Nie. Stwierdziłem, że Sparta była drużyną lepszą.

Czy widziałem bezcenne miny?
Nie. Raczej smutne, ale widziałem też wielu świetnych kibiców którzy oklaskiwali wtedy (po porażce naszej drużyny) zawodników SPARTY. Nie byli to kibice z Wrocławia, Torunia czy Leszna, a nawet z Rawicza.

Czy to był widok bezcenny?
Owszem był!
Mogę być dumny, że ta część kibiców która tam została i oklaskiwała swojego rywala #ToMojaDRUŻYNA po szalu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
speed_koleina

No oczywiście piszę ci o bezcennych widokach tudzież jak kto woli bezcennych chwilach.

Czy "bezcenną chwilą" powinna być dla przykładu Wasza czyli Unii porażka, czy nasze zwycięstwo i odwrotnie?
To o czym ty piszesz bezcenne być nie może, bo jest zwyczajnie miałkie, puste, nędzne, słabe!

| Odpowiedz
blokuj
Komentator Widmo

Tak właśnie pisał Twój kolega po szalu "Miny kibiców gospodarzy po 15 biegu będą bezcenne" Czyli cieszyła go bardzo ewentualna porażka Unii i pisząc bezcenne miny gospodarzy miał na myśli pośmiać się z nich. Masz racje rzeczywiście słabe.

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Ty szukasz usprawiedliwienia swoich czynów w czynach innych. Oryginalny z Ciebie gość :).
Zadam Ci zatem pytanie, jak Tobie kradną to Ty też kradniesz?
Jak (nie życzę tego) krzywdzą Ci żonę, to Ty też krzywdzisz komuś żonę?
I na koniec najlepsze:
Jak inni piją, to Ty też pijesz?

| Odpowiedz
blokuj
Komentator Widmo

Ja wiem że Cię kompletnie skompromitowałem i takie guru jak Ty teraz będziesz uciekał od tematu. Prawda jest taka że napisałem tylko dobrą ripostę Twojemu koledze po szalu do której miałem prawo a Ty chcesz mi teraz spowiedz robić? Idz rozgrzeszaj swojego kolegę po szalu jak jesteś takich hipokrytą.

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

W sutannie nie chodzę, bo jest mi nie po drodze, także na spowiedź do proboszcza musisz się udać.
Chyba Ciebie troszkę zabolało. To oznacza, że myślisz i wyciągasz wnioski. Brawo dla Ciebie :).

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Biedny jesteś w życiu jeśli wydałeś te 60zł na to by czekać 2 godziny na stadionie na "bezcenne" w swoim mniemaniu chwile smutnych po porażce rywali, oczywiście wszystko zakładając, iż się nie zdziwisz ich radością.

| Odpowiedz
blokuj
Komentator Widmo

No musisz być biedny w życiu Ty skoro na siłę chcesz mi coś udowodnić i dowalić w swoim mniemaniu a nie chcesz spojrzeć prawdzie w oczy że To Twój kolega po szalu cieszył się na myśl o "bezcennych" minach kibiców Unii. Brawo za obiektywizm hipokryto. Chciałeś mi dowalić aby się lepiej poczuć ale nie wyszło.

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Myślisz, że jak to ująłeś "dowalenie Tobie" zmieni moje samopoczucie?
Ejjjjjjjj kolego "przeceniasz" moje zaangażowanie w potrzebie dotarcia do kogoś takiego jak Ty - oczywiście z całym należnym szacunkiem dla Ciebie :).

| Odpowiedz
blokuj
Komentator Widmo

Oj mylisz się bardzo bo zawsze doceniam rywali nawet jak przegrają. A na "bezcenną" minę kibiców Stali nie liczę po ewentualnej wygranej Unii. Co innego gdyby były wcześniej jakieś porachunki coś do udowodnienia ale jak na razie po 1 meczu nic takiego nie miało miejsca jest tylko sport. A Ty twierdzisz że chcę wydać 6 dych aby tylko kibiców Stali załamanych zobaczyć. Równie dobrze mogą być to kibice Unii:)

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

No właśnie do tego "ponoć" zmierzałem. Całkiem niechcący udało mi się do Ciebie jednak dotrzeć, a zamiaru takiego nie miałem. Mogę Ci powiedzieć, że jestem z Twojej postawy zadowolony :),ba dumny. Jeśli prawdą jest to co piszesz teraz, a nie to co pisałeś wcześniej to Unia może być dumna z takiego kibica.

Pytanie tylko co jest prawdą, to co pisałeś wcześniej, czy to co piszesz teraz?
Mimo wszystko postaram się uwierzyć w tą lepszą opcję, Unia na to zasługuje.

| Odpowiedz
blokuj
Komentator Widmo

Już Ci pisałem że Twój kolega po szalu zaczął. Z mojej strony to była tylko riposta taka w stylu nie mogłem się powstrzymać. Przeważnie za ripostę się nie obrywa. Ps. Nie dodawaj sobie że do mnie dotarłeś:). Gdybyś spojrzał uważnie komu odpisałem nie musiał byś mnie tak zle oceniać:) Ale i tak ciekawa nasza rozmowa od spiny do jako takiej pogaduchy:)

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Ale ja się wcale nie spinam, nawet się troszkę uśmiałem. Wiedziałem natomiast, że zaprzeczysz, iż do Ciebie dotarłem, hehhhh trochę mnie tu zawiodłeś. W sensie myślałem, że mniej przewidywalny jesteś :).
Wybacz ale ode mnie niczym nie oberwałeś, bo niczym złym w Ciebie "nie rzucałem", a jeśli tak to wybacz. "Pogaduchy" jak najbardziej sympatyczne. W sumie aż dziwne, że potrafisz je prowadzić z takim hipokrytą jak ja :).

| Odpowiedz
blokuj
Komentator Widmo

My tu się spinamy o słowa "bezcenne miny kibiców" A co powiesz o tekstach autora " Stadion milknie jak rodzina nad grobem zmarłego" Ten dopiero musi mieć marne życie jeszcze bardziej jak ja:)

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Ale gdzie Ty widzisz spinę? Cały czas próbuję Ci tłumaczyć, iż nieźle się uśmiałem pisząc z Tobą, zresztą jak się okazuje całkiem sympatycznie. Co do zastosowanej przez autora tekstu przenośni o której wspominasz, to cóż powiem tak "nad grobem się nie dyskutuje", tylko czy finał ligi abstrahując od jego wyniku może kojarzyć się z pogrzebem?

| Odpowiedz
blokuj
Syki

Co za sukces, pokonalismy Unie! Tylko w tej zawisci nie zapomnijcie poczekac na dekoracje zwyciezcow, bo chyba o zwyciestwo tu chodzi prawda?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.