Wątek dotyczący artykułu

WTA Seul: Agnieszka Radwańska odpadła po maratonie z deszczem. Irina-Camelia Begu w ćwierćfinale

Agnieszka Radwańska nie awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA International w Seulu. Polka przegrała z Rumunką Iriną-Camelią Begu po przerywanym przez deszcz spotkaniu.

przeczytaj cały artykuł

krnąbrny drwall

Co za wyróżnienie :D :D :D
Jeden ("znafca") z pamięci recytuje mój wczorajszy komentarz, drugi niecierpliwie czeka na dzisiejszy. Rozczaruję Cię, meczu nie widziałem z powodu znacznego czasowego/deszczowego poślizgu (tylko rano miałem na to zarezerwowane 3 godziny), mogę więc odnieść się jedynie do wyniku - wystarczy, jeśli powtórzę za Trzygroszem: Cierpliwie czekam na przebudzenie. Kibicuję Agnieszce od kilkunastu lat i ani dzisiejsza porażka, ani słabsze wyniki 2-ch ostatnich sezonów tego nie zmienią :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zgryźliwy

Możesz czuć się wyróżniony, bo jak mało kto straciłeś kontakt z rzeczywistością (oceniając obecną grę Radwańskiej). Że jej kibicujesz, to super, ale staraj się zachować odrobinę obiektywizmu. W tej chwili każda dziewczyna z pierwszej setki jest bardzo groźną przeciwniczką naszej Isi. Jej fani nie akceptują tego faktu, ale przecież tak jest. I twoje przedmeczowe stwierdzenie, że stawiasz na Radwańską, bo bilans jej spotkań z Begu, bo przebieg kariery Rumunki, bo coś tam, brzmi, jakby wygłaszał je człowiek, który co prawda jak najlepiej życzy Radwańskiej, ale o tenisie za wiele nie wie.
Z tenisowym pozdrowieniem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krnąbrny drwall

Spoko, twardo stąpam po ziemi... najwyraźniej różnimy się w pojmowaniu roli kibica. Nawet w latach największych sukcesów nie brakowało na różnych forach zgryźliwych docinków pod adresem Radwańskiej, choć wynikami Aga skutecznie ograniczała trolling, za to teraz w jej słabszym okresie tacy jak "don znafca", "pareidolia", "Team Nole" itp. już bez zahamowań dają upust swoim frustracjom i fobiom - w ich wpisach nt. "Pisi" (czy jak tam jeszcze zwykli Agnieszkę nazywać) szukaj obiektywizmu i choćby odrobiny merytorycznej treści.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Tom.

Jak była na 2-gim miejscu w rankingu, pisali to samo: zmiana trenera konieczna! Nic innego nie piszą i teraz. No ok, dochodzi jeszcze inny "nurt": powinna zakończyć karierę i to szybko. Co wynika z tych postów? Nic. Czy nie lepiej oglądać ją póki gra i życzyć po prostu powrotu formy? I przestać nadawać w kółko to "a nie mówiłem?", bo to już jest śmieszne ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
krnąbrny drwall

Oooo, witaj wilku Barnabo ;))) Pozdrowienia dla rysia Bazylego i lisa Mikity ;)
...Co do naszych milusińskich "piesków Pawłowa" - ostatnio występują jako doradcy emerytalni, specjaliści od planowania rodziny, czy niedorobione Kasandry, po każdej porażce Agi wylarwiają się na forum niczym dżdżownice podczas dżdżu. Są to typowe odruchy warunkowe, najlepiej traktować ich jak powietrze, pamiętając o wietrzeniu pomieszczenia po ich pobycie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Juliaa

Nie przejmuj się zgorzkniałymi hejterami. Tez myslałam, ze Aga wygra z Begu. Bez wiekszych problemów. ( Chociaz w pamieci miałam ich dziwaczny mecz z Miami 2015 i brałam pod uwage obecne problemy Radwanskiej) Wszystko jednak wskazywało na to, ze z Iriną sobie poradzi... Hejterzy zawsze beda szukac dziury w całym. Dla porównania pod artykułem o Madzi Linette pojawiły sie komentarze, ze Magda nie ma prawa przegrac w Wuhan z Sorribes... I ciezko zarzucic osobom komenujacym brak "kontaktu z rzeczywistoscia". Tez liczyłam na wygrana Magdy. A jednak przegrała....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
stanzuk

Nie nazywajcie zgryzliwego hejterem, bo nim nie jest. Jego komentarze prawie zawsze oddają istotę sprawy, i trafiają celnie w punkt ( drwalla wypunktował popisowo ) . A że robi to z pewną zgryzliwością i sarkazmem, świadczy tylko o jego dużej inteligencji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tom.

Nie wiem, czy pisanie w kółko tego samego od 6 lat i tylko po przegranych meczach Agi (tylko miejsca w rankingu zmienia :P) jest objawem cech, o których piszesz. Kolega ten zachowuje się jak "piesek Pawłowa": jest "nieczynny" przy zwycięstwach Agi, a przegrane wywołują go jak dzwonek na powierzchnię forum, by powtarzać w kółko Macieju ten sam tekst :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
zgryźliwy

Od czasu do czasu wyskakujesz z opinią, że ciągle piszę to samo. Dokładnie to samo mogę powiedzieć o Tobie i pozostałych isiofanach. Od zawsze piszecie to samo, a w skrócie to brzmi: Isia jest boska, a kto tak nie myśli, jest głupi i won z tego forum. Zero nawet konstruktywnej krytyki. O Radwańskiej można pisać tylko dobrze, albo wcale, bo lepszej tenisistki nie mamy. Całkowicie się z tym nie zgadzam. Nawiasem mówiąc, w dobry humor wprowadziła mnie niejaka Juliaa pisząc, że jestem przewidywalny do bólu. I kto to mówi? Prawdziwa kobieta-zagadka, zaskakująca każdym swoim komentarzem na temat Radwańskiej. Co do tego, że uaktywniam się jedynie po porażkach Isi, to też przesadzasz. Po jej błyskotliwych zwycięstwach potrafię coś napisać, tyle, że okazji ku temu jakby coraz mniej. Porównanie mnie do psa Pawłowa, słabe. W stylu wspomnianej Julii. Po tobie spodziewałbym się czegoś z większą klasą.
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Juliaa

No weź stanzuk. On zawsze pisze to samo. Przewidywalny do bólu. Bez wzgledu na to, jakie miejsce w rankingu zajmuje Radwańska. Blokuje go od dłuzszego czasu, bo nie chce mi sie czytac tych wypocin. Tym razem obraził drwalla, którego lubie, wiec zareagowałam. Ps Ty przynajmniej bywasz zabawny (potraktuj to jako komplement ;))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
krnąbrny drwall

Taaak?? :D Jakoś nie czuję się trafionym w punkt przez zgryźliwego, wręcz przeciwnie. Twoje zdanie jednak mnie nie dziwi, obaj jesteście na forum niczym bracia syjamscy.
PS... Nieustanna zgryźliwość traci znamiona sarkazmu, nie jest nawet jego erzacem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
krnąbrny drwall

Oj, szkoda Madzi. Porażka niespodziewana i przykra tym bardziej, że w konsekwencji zamiast awansu - zjazd w rankingu :( Nie sprzyja naszym azjatycki klimat w tym roku...
Hejterami się nie przejmuję, nie znajduję też w sobie dość empatii by im współczuć, a wielkie musi być ich cierpienie skoro dla ulżenia sobie nieustannie publicznie wylewają żółć. Czasem odpiszę jednemu czy drugiemu, czynię to głównie z uwagi na forumowe Koleżanki zmuszone do zapoznawania się z wytworami urojeń tych osobników.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
panda25

A może fałszywie zakładasz? Może i fani Radwańskiej są w stanie przyjąć do wiadomości to, o czym piszesz (o zagrożeniu ze strony innych tenisistek).
Nie wiem, czy jestem fanem, na pewno kibicuję Agnieszce. I też stawiałem na jej wygraną w dzisiejszym (wczorajszym) meczu. Wydawało mi się bowiem (albo miałem taką nadzieję), że przy ograniczeniu udziału w turniejach wróci do swojego tenisa. Nie wróciła...
Przywołam "stanzuka" [sam się dziwię :-)], choć trochę polemicznie: - nie wiem, czy "parametry fizyczne" już nie wrócą, ale muszą wrócić, by Aga mogła cieszyć wygranymi swoich fanów. Kiedyś tam pisałem, że siły uderzenia dużo większej raczej nie będzie, można jednak (tak mi się zdaje) popracować nad serwisem i właśnie nad tymi "parametrami fizycznymi", które dawały w przeszłości Polce - wraz z jej umiejętnościami technicznymi - przewagę nad wieloma zawodniczkami. Dowodem są choćby te nieudane akcje przy siatce - jeszcze nie tak dawno spokojnie by je zakończyła punktem.
I też się zastanawiam, jak niektórzy tutaj, czy nie jest konieczna jakaś radykalna zmiana "klimatu treningowego"...?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
zgryźliwy

Tu się nie ma co zastanawiać nad zmianą "klimatu treningowego". Jeżeli Radwańska chce jeszcze coś znaczyć w tenisie, to zmiana trenera (trenerów ?) jest tego podstawowym i nieodzownym warunkiem. Współpraca z Wiktorowskim, czy ją oceniać dobrze, czy źle, już dawno się wypaliła. Ten człowiek niczego nowego jej nie nauczy, ani, jak widać po wynikach, nie ma koncepcji co robić, żeby Radwańską wydobyć z czarnej dziury, w którą się coraz bardziej zapada. Tyle, że jak to nieraz pisałem, nasza mistrzyni preferuje fajne układy towarzyskie w swoim teamie, od nazwijmy to, fachowości jego członków. Chęć codziennego obracania się w gronie ludzi, których zna od lat i których lubi -rozumiem, tyle, że jeśli chodzi o jej karierę, to jest to obecnie równia pochyła.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.