Wątek dotyczący artykułu

Dobre informacje dla kibiców ROW-u. Występ Skupienia w finale niezagrożony

ROW Rybnik przekazał dobre wieści w sprawie stanu zdrowia Larsa Skupienia. Młody żużlowiec przeszedł badania w szpitalu w Gorzowie i jego występ w niedzielnym finale Nice 1. LŻ nie jest zagrożony.

przeczytaj cały artykuł

Artt

Po takim dzwonie??rodzice tak powiedzieli??Jak uslysze to uwierze....a aa zapomnialem pan Mrozek jest tez lekarzem:)12 w jednym:)Po takim upadku i wstrzasie mozgu niestety ale jutro bedzie ...gorzej.Obym sie mylil i oby jesli tak bedzie rodzice go jednak nie puscili na tor.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
amonamarth

Spoko....gdyby z Larsem było coś nie tak to możesz być pewien, że jego wujkowie Egon i Antek nie narażali by jego zdrowia w końcu są fachowcami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciek Adamek

nikt nie potwierdził w 100% wstrzązu mózgu ale fakt że zawalił w motocykl sprawił że na pewno to odczuł. To nie jest jonsson który jest do tego przyzwyczajony

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
arthoo

AJ miał tylko kilkanaście godzin, Lars blisko 3dni. Młody organizm się łatwiej regeneruje. Szybkiego powrotu do pełni sił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Artt

Oj nawet jak jest to wpadl na pelnej predkosci z motocyklem w bande a potem nosze,szpital....nie wiem o co walcza te hieny rzucajace sie na mnie za prawde o zawodniku ale nawet jak pojedzie to zrobi 1,0,- a mlodemu zycze zdrowia i mimopoznego startu beda z niego ludzie i fajnie bo do anzwiska Skupien mam sentyment:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
gorzowianin z Mazowsza

A jaką Ty znasz prawdę. Prawdę to mogą wiedzieć tylko lekarze którzy przeprowadzili badania pacjenta w Szpitalu. Tylko im tej prawdy dla publiki podać nie wolno. Liczyłem na poważną dyskusję z twojej strony a ty walczysz jak "dzieciak".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Artt

Bądź poważny. Facet ląduje na pełnej szybkości w bandę razem z motocyklem. Potem utrata przytomności, badanie na torze, kołnierz, karetka, odwiezienie do szpitala, info spikera, że na szczęście tylko wstrzasnienie mózgu bo wyglądało to makabryczne a ty mnie pytasz skąd i co wiem? Oczekujesz poważnej dyskusji to bądź poważny. Z siniakiem pojechał na dalsze badania do szpitala w trakcie zawodów karetka? Generalnie mam gdzieś czy pojedzie i jaki będzie wynik meczu ale nie mówmy że deszcz pada jak nam ktoś pluje w twarz. Oczywiście, że ze szpitala żadnego info nie będzie i z tego korzysta Mrozek. Gdzie w tekście masz stwierdzenie, że nie ma wstrzasnienia? Lanie wody. Odnieś się lepiej do inwektyw mych rozmówców skoro tak ci na poziomie zależy. A my dyskutowalismy na ten temat? Bo nie przypominam sobie.

| Odpowiedz
blokuj
gorzowianin z Mazowsza

Nie od Ciebie zależy decyzja czy Skupień będzie zdolny do jazdy w następnym meczu, ona będzie zależna od decyzji lekarzy. A Ty się "spinasz" jakbyś był bardziej władny od tych lekarzy. Zrozum to nie Twoja rola.

| Odpowiedz
blokuj
Artt

Chlopie pozwol ,ze sam bede decydowal co jest moja rola a co nie i sam bede decydowal co napisze a czego nie.A jesli masz z tym problem to nie czytaj i bardzo prosze mnie nie pouczac bo podejrzewam ,ze znam regulaminy lepiej niz ty.Gdzie napisalem,ze on nie jest zdolny do jazdy wg, regulaminu????Regulamin w tej kwestii jest bardzo ulomny.Napisalem co napisalem a jesli tego nie rozumiesz to twoj problem ale moge napisac prosciej jesli jest taka potrzeba. Nie spinam sie ale nikt nie bedzie ze mnie robil idioty.Nie lykam makaronu nawijanego na uszy jak niektorzy tu:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Artt

hahaha twoja wiara w Mrozka mnie rosmiesza a nieumiejetnosc przyznania sie do bledu nie pozwala na powazna dyskusje.

| Odpowiedz
blokuj
Mlody_ROW

A Pan Szlauderbach wylądował razem z Larsem na bandzie i jechał dalej w zawodach, czyli w tym przypadku jeszcze większa wpadka lekarza...

| Odpowiedz
blokuj
Rybnicki_Rekin

Mrozek co jak co, ale dba o zawodników pod względem zdrowotnym. Przykład? Fricke wracający po kontuzji dostał więcej wolnego choć sam chciał jechać, a my walczyliśmy o utrzymanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Rybnicki_Rekin

No właśnie widzę kogo boli. Ledwo news o wypadku Skupienia się pojawił to jednym z pierwszych komentujących była hien z Gniezna :) A jak pojawiły się dobre wieści to wróciłeś do starej śpiewki... o tragicznym biegu z udziałem K. Remapły, meldonium (choć zacząłeś dobrze pisać nazwę tego specyfiku jak ja Ci zwróciłem uwagę). Jeszcze mi brakuje tylko o braku awansu ze względu na spór, że nas zeszmacicie w przyszłym sezonie itd. itp. Twój repertuar jest naprawdę krótki ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Artt

hahahah smieszny jestes koziolku matolku .Rodzice cie mocno skrzywdzili a szkola zrobila krzywde ,iz pozwolila ci ja skonczyc:)))Oczywiscie mowie o podstawowce:)Wskaz mi ten tekst????Laiku do potegi entej:)))

Po takim dzwonie??rodzice tak powiedzieli??Jak uslysze to uwierze....a aa zapomnialem pan Mrozek jest tez lekarzem:)12 w jednym:)Po takim upadku i wstrzasie mozgu niestety ale jutro bedzie ...gorzej.Obym sie mylil i oby jesli tak bedzie rodzice go jednak nie puscili na tor.

Zegnam.

| Odpowiedz
blokuj
Le Petit Prince

a kto ci powiedział , że Lars miał wstrząs mózgu ? Po jakim upadku ? Widziałeś kiedykolwiek w życiu zawody żużlowe ?

"Młody żużlowiec przeszedł badania w szpitalu w Gorzowie i jego występ w niedzielnym finale Nice 1. LŻ nie jest zagrożony."

Może nie wiesz to ci wytłumaczę . Szpital to takie miejsce gdzie pracują lekarze ( nie Mrozek) więc znikaj stąd pajacu .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Le Petit Prince

Zdiagnozowałeś go z trybun ? Hahahaha co za łeb :D To powiedz co za konował go badał w Gorzowie skoro stwierdził , że wszystko jest ok . JPRD mądrzejszy od lekarza się znalazł :) No cóż każde miasto ma swojego nocnika jak widać Gorzów też .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.