Wątek dotyczący artykułu

Dobre informacje dla kibiców ROW-u. Występ Skupienia w finale niezagrożony

ROW Rybnik przekazał dobre wieści w sprawie stanu zdrowia Larsa Skupienia. Młody żużlowiec przeszedł badania w szpitalu w Gorzowie i jego występ w niedzielnym finale Nice 1. LŻ nie jest zagrożony.

przeczytaj cały artykuł

JarekLUBLIN

No chyba zartujesz?! Czy jest ktoś kto mógłby się cieszyć tym że ktoś zrobił sobie krzywdę? Na pewno nie, tym bardziej że po takim dzwonie może być różnie że zdrowiem. Jak zwyciężać to tylko fair Play. Trzymaj się Lars! Pozdro z Lublina.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Marcin Krawczyk

Ja do kibiców z Lublina nie mam nic bo wiem że w przyszłym roku będzie rewanż! Zapraszamy na cały stadion a nie klatka w przyszłym roku! Cale życie chodzę na ROW i nigdy nikomu się nic nie stało! W niedzielę będzie święto żużla! Niestety zdążają się z gimbazy dzieci co piszą tyle! Niech w niedzielę wygrają lepsi nie w gadce tylko na torze! Nawet jak ROW by przegrał to i tak podniesie się! Po spadku pokazali że nawet jak nie idzie to walczą! Cieszy mnie taki finał bo każdy może wygrać! ROW ma tylko psychicznie lepiej! Najgorzej ma Wasz junior bo jest coś winien klubowi!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.