Wątek dotyczący artykułu

Władze Wisły Kraków przerwały milczenie.Klub w końcu odpowiedział na część zarzutów

Władze Wisły Kraków rozesłały wśród kibiców newsletter, w którym odniosły się do zarzutów, jakie padły wobec niej w reportażu Szymona Jadczaka. "Wisła Kraków nie ma żadnych związków ze środowiskami określanymi jako przestępcze" - czytamy.

przeczytaj cały artykuł


zdzian

Szefowa tego śmiesznego klubu powinna zostać wywalona na zbitą mordę ze swojej funkcji! W polskiej piłce nie ma miejsca dla bandytów i ich sprzymierzeńców. Media powinny zbojkotować Sarapatę i zrezygnować z transmisji meczów tego bandyckiego klubu!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
al_arsen

Czyli C+ najpierw wyłożył kasę na prawa do transmisji Ekstraklasy (z tego swoje dostała Wisła) a teraz ma zrezygnować z transmisji jej meczów i tym samym stracić widownię i wpływy z reklam? W dodatku część z tych kibiców co chcieli obejrzeć Wisłę w TV pójdzie na mecz, zapłaci za bilet i tym samym dołoży się do kasy Wisły? Pozostali kibice zaczną wyzywać na C+ bo podpisując umowę mieli obiecane mecze Ekstraklasy i w przyszłości jeden czy drugi nie przedłuży umowy.
Czyli C+ straci na tym najwięcej a zyska Wisła? No powiem Ci, że ukarałeś Wisłę po ch**u. Brawo Ty!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.