Wątek dotyczący artykułu

Chomski chodzącą kontrowersją PGE Ekstraligi. Rusiecki Midasem polskiego żużla (alfabet)

Trenerzy Stanisław Chomski i Piotr Baron mieli być ofiarami mody na orkę Marka Cieślaka. Opiekun Włókniarza zrobił burzę na temat stanu torów, ale nic nie zyskał. Stal i Unia jadą w finale, a prezes Piotr Rusiecki za chwilę może zostać Midasem.

przeczytaj cały artykuł


Rusek - Zacisze

W pierwszej chwili myślałem, że na zdjęciu zamiast Rusieckiego jest Baron. To wszystko przez to, że obydwaj mają dużą nadwagę i gęby okrągłe jak księżyc w pełni, i często mi się mylą (do Termosa to jednak im daleko). A może ja, gorzej widzę po czterech dębowych-mocnych? Ciekawe czy jutro po finale, Rusiecki będzie uśmiechnięty jak na zdjęciu?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eddy

Tu gdzie mieszkam klimat podobny jak w Polsce , wiec strzal , bez prochu , a jesli idzie o kondyche i mocna glowe to taki zaprawiony w bojach jeszcze na Polskiej Ziemii , weteran jak ja mysle ze przecietnego piwozlopa jak Ty spokojnie ..przetrzyma ! A teraz naleke sobie szklaneczke Black Jonny Walker ! Twoje zdrowie ..Rusek !:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.