Wątek dotyczący artykułu

Przegląd tygodnia oczami kibiców. Dudek i Zmarzlik to wzory. Złotówy mogą się uczyć

Pozostanie Patryka Dudka w Falubazie i plany transferowe prezesa Stali Rzeszów - te tematy rozgrzewały najbardziej. - Wzór lojalności na Ziemi Lubuskiej Patryk Dudek i Bartek Zmarzlik, uczcie się złotówy - napisał 1972adam.

przeczytaj cały artykuł

Cysio

Primo, w negocjacje z Dudkiem włączył się prezydent miasta. Co to oznacza, nietrudno się domyśleć. A jak komuś się wydaję, że w razie spadku Falubazu(w co nie wierzę) Patryk by został, to chyba jest naiwniakiem.
A Bartek jest uwielbieńcem miejscowej publiczności, ma ogromną rzeszę lokalnych sponsorów, więc musiałby upaść na głowę żeby opuścić Gorzów.
Porównywanie ich do zagranicznych najemników nie ma kompletnie sensu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stelmet_Falubaz

Ale boli was Duzers. Smiech na sali - "w negocjacje z Dudkiem włączył się prezydent miasta. Co to oznacza, nietrudno się domyśleć" ???
"A Bartek jest uwielbieniem miejscowej publiczności, ma ogromną rzeszę lokalnych sponsorów, więc musiałby upaść na głowę żeby opuścić Gorzów."

AHAHAHAHAHA
Cieszcie sie ze macie Rysia bo Polakow brak a wychowankowie uciekaja gdzie pieprz rosnie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
banita

Nie no tak sentymentalny się związał, że nie widzi już dla siebie miejsca gdzie indziej!!...ogarnij sie:)
.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Cysio

Zapomniałeś już jak od Was usiekał el Capitano ? I przez ile lat ? :P
Miasto zaoferowało Dudkowi kontrakt sponsorki, kasa się zgadza więc zostaje.
I owszem, boli :P Stępniewski jak ostatni baran dał go sobie podebrać Dowhanowi :P Bo taki z niego Wasz wychowanek jak z Hampela Piły :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Stelmet_Falubaz

Aha czyli jak ja mam babcie w Bydgoszczy to jestem wychowankiem Poloni :DDD
Nie masz pojecia o czym piszesz chlopcze wiec sie nie pograzaj tutaj.
"Miasto zaoferowało Dudkowi kontrakt sponsorki, kasa się zgadza więc zostaje" - Duzers ma kontrakt sponsorki nie od dzis wiec najpierw sprawdz zanim cos palniesz ;P
Co wy bierzecie w tym Toruniu ludzie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
banita

A może nie rozwijaj już tego tematu bo znaczynasz się zakopywac powoli. Został u was i nikt tego naradzie nie zmieni i bardzo dobrze.
Pozdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Stelmet_Falubaz

Ja sie zakopuje? :DD
Zrozum to Duzers to ikona Falubazu jeszcze wieksza niz Bartek w Gorzowie. Duzers to syn Slawomira Dudka - wychowanka Falubazu ktory nigdy nie zmienil klubu i zeby go wyrwac musialby dostac dwa razy tyle ile dostaje w Falubazie.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Nie chodzi o babcię tylko o to, że jest przede wszystkim wychowankiem ojca. A z Waszą szkółką do egzaminu nie miał nic wspólnego, bo jazdy na żużlu uczył się na toruńskim torze. Do Was kupił go Dowhan przed samym egzaminem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Stelmet_Falubaz

Jak ty nie wiedziales jeszcze kto to Slawek Dudek to Patryk na motorynce juz krecil kolka na W69 a polityczne zatarczki nie znacza ze Patryk jest wychowankiem Torunia ogarnij sie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Cysio

A gdzie ja napisałem że jest naszym wychowankiem ? Napisałem wyraźnie "że jest przede wszystkim wychowankiem ojca". I nie opowiadaj bajek o kółkach na motorynce na W69, bo to że przejechał tam 2 kółka to nic nie znaczy.
Proponuję żebyś przeczytał artykuł z Gazety Lubuskiej" pod tytułem: "Patryk Dudek - skarb rodziców i Falubazu"(wygoogluj go sobie bo linki usuwają). To Gazeta Lubuska a nie Toruńska i znajdziesz tam informacje, jak to wyglądało. Z pierwszej ręki, czyli od Sławomira Dudka. Zacytuję jeden "smaczek":
"Ojciec spędził większą część kariery w Falubazie, ale synowi nie było po drodze do Zielonej Góry. Trenującym na toruńskim torze młokosem, jako pierwszy zainteresował się prezes tamtejszego Unibaksu Wojciech Stępniewski. Zaprosił seniora Dudka na rozmowę i ustalili najważniejsze punkty umowy. Sternik "Aniołów" nie omieszkał się nią pochwalić Robertowi Dowhanowi. Reakcja była błyskawiczna.
- W środę byliśmy w Toruniu, a w piątek na rozmowie z prezesem Dowhanem - wspomina pan Sławek, który zdecydował wtedy, że Patryk zacznie karierę w Falubazie. - Mam do dziś trochę moralnego kaca, bo nie lubię łamać słowa. Torunianie naprawdę dużo nam pomagali."

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Niefajnie. Wygląda na to że zostanie nam tylko IKS na juniorce :/ Słabe szkolenie i zarzucenie idei Ząbika Stali Toruń w PLŻ2 to największy ból jaki mam do klubu :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Cysio

Sławek wówczas jeździł w PSŻ Poznań a Patryk jeździł z nim na mecze, więc przy okazji wykręcił pierwsze kółka. A później to już regularnie trenował w Toruniu.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Cysio

Kłopot w dyskusji z Tobą polega na tym, że wygłaszasz swoje opinie z manierą wszystkowiedzącego starego kibica, a jak przychodzi do konkretów to Twoja wiedza pachnie malizną ;P
Pierwsze kółka na "dorosłym" osiołku zrobił właśnie w Poznaniu, gdy tam startował jego ojciec. A Twoje argumenty o dziecięcej yamaszce na W69 są wręcz zabawne. Więc poszperaj a się dowiesz, że przez cały rok przed licencją trenował w Toruniu. A kto kogo komu podkupił to wyraźnie powiedział Sławomir Dudek w artykule który Ci poleciłem.
Ale jak chcesz sobie te bzdury wmawiać dalej to proszę bardzo.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.