Wątek dotyczący artykułu

Wielki finał PGE Ekstraligi w Lesznie przełożony! Znamy nowy termin meczu

Ze względu na bardzo niekorzystne prognozy pogody, przewidywane opady deszczu w niedzielę, a także prognozowaną bardzo niską temperaturę, przełożony został wielki finał PGE Ekstraligi pomiędzy Fogo Unią Leszno a Cash Broker Stalą Gorzów.

przeczytaj cały artykuł

PGE Ekstraliga fun

Tor już w tej chwili nie wygląda ciekawie a ma padać jeszcze dziś w nocy. Do tego kibice z całej Polski nie muszą jechać i mogą spokojnie wszystko zaplanować. Dawno nie było tak mądrej decyzji ze strony Ekstraligi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
emii

A już pada, bądź padało? Powinni do jutra poczekać i zobaczyć. We Wrocławiu zapowiadali od soboty deszcze i załamanie pogody a słońce od rana naparza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PGE Ekstraliga fun

Padało cały poranek i w nocy, również ma padać dziś wieczorem i w nocy do tego niskie temperatury. Śpojrz też na kibiców z drugiego końca Polski a nawet tych którzy mieli przyleciec rano z innych krajów. Dziś jeszcze można wszystko odwołać, przebukować, poprzekładać - jutro już nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
emii

Pytałam Donia pod relacja czy już pada i zimno jest to napisał, że dziś nie padało, że radary od jutra opady pokazują ;)
Zbyt szybko podjęta decyzja. Ja rozumiem jakby od wczoraj deszcz lał nieustannie ale w tym wypadku do jutra można było poczekać.
Ja Łódź odwoływania to, że kretacze no a teraz wszystki gra. Jak to się zmienia punkt widzenia w zależności od punktu siedzenia;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
emii

Nie pasuje mi to, bo uważam, że można poczekać do jutra. Jeśli opady byłby takie jak w Gorzowie przed GP to przecież tor zrobili i pojechali. Uważam, że Leszno ma obawy przed deszczem z innego powodu. Jak w Częstochowie Cieślak odwołał a przecież też padało to każdy na niego naskoczyl.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
fred

Wczoraj w Lesznie padało całą noc, padało przed południem, padało przed wieczorem, według prognoz meteo z lotniska (nie z komórki) bedzie padało dzisiaj. Wyobrażasz sobie(chyba nie) co by z naszych działaczy zrobili kibice z Gorzowa kiedy przyjechali by na mecz i dopiero wtedy by go odwołano? Ja widzę inny powód Twego oburzenia, walczysz o lajki Penhala i nighta i dla tego tak jak oni jedziesz po Lesznie, Strasznie to słabe, zalecam włączenie myślenia, wiem, ze to trudne po ubiegłorocznym finale i tegorocznym półfinale, ale myślę, że warto spróbować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Big Lebowski

Tak myślę sobie, że my kiedyś się spotkamy. Dogramy to kiedyś. Jestem tego pewien. Póki co. Jeśli masz pusty kieliszek? Zdrówko. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
fred

Kieliszek już mam napełniony, brakowało mi tylko towarzystwa, zdrówko! Co do spotkania, może kiedyś? Na razie pewnie nie ma klimatu, Twój region ostatnio bardzo nas nie lubi, też coś wiem na ten temat

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
fred

Spoko, ja też taki delikatny nie jestem, staram się w ogóle takich wpisów nie czytac, czy wręcz blokuje takich..... Ale jak czytam takie wpisy czy lajki w wykonaniu wieloletniego kolegi, czy wręcz "przyjacielu" pisał mi na forum to niestety boli. Chciałem odpisać Jasiowi na jego wpis ale niestety usunął? bo nie ma

| Odpowiedz
blokuj
Big Lebowski

Staram się nic nie pisać na jasiowym blogu, bo i tak kasuje moje (moim zdaniem) merytoryczne wpisy. Rzecz jasna odpowie, że nic o tym nie wie? He, he. Ale dobra. Lubię Cię. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Penhal

Nic Zbyszku nie usuwałem. Zwyczajnie nie pasował kolegom to zgłosili.Na temat lajków innym razem.
Czytają Twoje wpisy wciskasz coś co nie ma miejsca o jakieś alergii na Leszno.??? Na ogól nie piszę w temacie Leszna[bo nie ma sensu]między innymi by nie urazić Ciebie.
Pokaż mi raz gdzie Ty napisałeś że winny jest zawodnik z Leszna?
Ja na temat obojętnie kogo [z Leszna]nie mogę napisać nic czy słusznie czy nie ,bo alergia?
Napisałeś cyt.Jasiu, jeżeli Ty nie widzisz, ze to Bartek się wyniósł na tor jazdy Pitera to wogóle nie mamy o czym rozmawiać bo to znaczy, ze widzisz to co chcesz widzieć, jak większość kibiców co nienawidzą Unii i Pitera, którzy już przed zawodami widzieli Bartka na najwyższym podium. Krzystyniak nie pisał, że nie było faulu, Krzystyniak tylko chciał finału we czterech nie wiedzieć dla czego. Niby z jakiego powodu zawodnik który perfidnie fauluje ma dostawać drugą szansę?
Wiesz czy to był perfidny faul? Poczytałem 875 komentarzy po tym finale i nie byłem odosobniony w tym że bieg powinien być powtórzony w 4.No ale głos należał do Meyze.
No ale Twoim zdaniem to zaraz nienawiść do Unii i Pitera? Zbyszek sport.
Po tym finale jednak straciłem szacunek do Piotra. Dlaczego? Przeszedł cały stadion wchodząc do parkingu[drugi łuk-kulisy finału] powiedział cyt. Nad czym on się zastanawia [Meyze]???? Faulował mnie już na starcie? Pytam jak? Jak między nimi był Janusz? Wielu nawet eksperci twierdzili że powtórka w 4 ale nie Zbyszek[polecam komentarze] I od siebie dodam bo tytuł i tak by został w Lesznie i Piotr powinien się cieszyć że doszło do kontaktu,bo Jaśka by już nie dogonił.Swoją drogą mistrzem powinien zostać jak kiedyś zawodnik który w 20 biegach zdobędzie najwięcej punktów-ale to moje zdanie.
Ostatnio w Rybniku doszło do podobnej sytuacji jak wtedy Gollob -Niki tylko że pomiędzy Troyem a Klingiem. Wtedy wykluczony był Tomek ,dlaczego teraz powtórka była w 4? Troy podobnie jak Tomek zahaczył go hakiem[takie sytuacje się mają prawo zdarzyć]w tej sytuacji wygrał sport,bo powtórka w 4 . Ty się wtedy upierałeś[Niki czyim był zawodnikiem?] że decyzja słuszna.I kto tu ma alergię? Jakoś dziwnie Ci nie przeszkadza jak koledzy z Leszna jadą po innych ośrodkach,ale to mały szczegół.Myślę że uda Ci się ten tekst przeczytać,zanim go zgłoszą. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
emii

Nie Fred, nie walczę o lajki Janka i Nocnika. Tobie zalecam poczytania komentarzy kolegów po szalu, może wtedy zrozumiesz mnie dlaczego pisze w taki a nie inny sposób :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
HDZapora

Jasiek oprócz tego że prawie z całością sie zgadzam, to odnośnie owego "prawie" proponuję zaznajomić sie z opinią Chomskiego na temat przełożenia tego meczu:D

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Witaj. Ja się zgadzam z tym co napisałeś.Wyraziłem swoje zdanie a Staszka chętnie zaraz poczytam.Kiedy był ten wywiad?

| Odpowiedz
blokuj
bydziaj

Bardzo przykre przy okazji jest to co ostatnimi czasy wyrabia Penhal. Zapatrzył sie za bardzo na wschód i swojego kolegę z T. i płynie jego ściekiem. Szkoda ,bo jednak Janek to ogromna wiedza ,ale niestety teraz strasznie stronniczy i oceniający innych tylko przez pryzmat komu kibicują lub kogo wspierają na SF.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.