Wątek dotyczący artykułu

Wielki finał PGE Ekstraligi w Lesznie przełożony! Znamy nowy termin meczu

Ze względu na bardzo niekorzystne prognozy pogody, przewidywane opady deszczu w niedzielę, a także prognozowaną bardzo niską temperaturę, przełożony został wielki finał PGE Ekstraligi pomiędzy Fogo Unią Leszno a Cash Broker Stalą Gorzów.

przeczytaj cały artykuł

HDZapora

I dobrze , bo lać będzie. Jedyny minus to fakt ,ze jeszcze przez tydzień trzeba będzie omijać to forum szerokim łukiem ,żeby nie czytać filozofowania tych userów, ktorych kluby w finale nie jadą, a szczególnie tych , których ekipa przed sezonem jechać miała.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Konrad czy teraz pada w Lesznie? Bo odwoływać 30 godzin przed to trochę jednak przesada.Mogli by chociaż do rana poczekać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
emii

Ciekawe, patrząc na pogodę pokazuje jakieś niewielkie opady. Jak było SGP w Gorzowie lało fest i tor zrobili i zawody zostały odjechane.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
bendixt

Emil gdzie ty masz ta prognozę niewielki deszczyk????w swoim telefoniku???na jutro niedziela godz 18 do 2 w nocy ulewne deszcze i nie maja tego z Twojego telefoniku tylko z lotniskowej prognozy pogody!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
emii

Lotniskowej nie sprawdzałam, tylko zwykłą. No dobra oby lało.
Ja pogodzie nie wierzę.Dzis też miało lac a słońce od rana.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
bendixt

Emii sama widzisz ze Twoje prognozy sie nie sprawdzaja..a oni maja z lotniska w Lesznie i ta jest dokładna !!! zatem zaufaj bardziej doświadczonym i pliss nie sprawdzaj juz pogody w telefonie bo to Ci nic nie daje :-)

| Odpowiedz
blokuj
bendixt

Emii chodzi mi tylko o rozsadne podejście do tematu i nie dorabianie ideologi gdzie to jest niepotrzebne, o nic więcej..to miłe że chociaz Ty to rozumiesz :-)

| Odpowiedz
blokuj
emii

Mam rozsądne podejście ale też trochę czytam forum i widzę różne wypowiedzi i wiele osób w identycznych sytuacjach zmienia punkt widzenia ;) Stąd takie a nie inne moje podejście. Teraz jeszcze doczytałem, że Pawlicki się rozchorowal. A i w Czewie ma padać od 14 i naszego meczu nikt nie odwołuje. To rozumiesz, że lekko dziwnie to wygląda :)

| Odpowiedz
blokuj
uniatomy

Emii wy mozecie sobie jechac my nie pojedziemy decyzji nic i nikt nie zmieni smiesza mnie te komentarzy ludzi ktorych nie ma w finale normalni z GW wiesz o kim mowie i z Leszna uwazaja to za sluszna decyzje tez bym chcial jutro byc na Smoku ale z pogoda nie wygrasz TO NIE RUSIECKI ODWOLAL MECZ !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
emii

A dlaczego my możemy jechać jak są opady przewidziane? Przecież też finał jedziemy i co kibice się nie liczą w tym przypadku, ta stracona kasa jak odwolaja się nie liczy?

| Odpowiedz
blokuj
PGE Ekstraliga fun

Teraz już stwierdzam, że jesteś jakaś nawiedzona. Ile Ty dziecko masz lat w ogóle ? Czy zmieniła Ci się prognoza pogody w swoim telefoniku ? A może nadal twierdzisz, że Piter jest obłożnie chory ? To muszę Cię zmartwić bo rozmawiałem z nim dziś rano na Smoczyku i ma się świetnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
emii

Nie jestem nawiedzona, czytam co piszą inni a nic nie bierze się z powietrza. Nikt by sobie od tak nie wymyślił choroby i nie napisałam że obloznie chory. Nagle według Ciebie w Częstochowie nie ma prawa być opadów, bo pogoda kłamie ale juz w Lesznie jak najbardziej sprawdzone.
Nie bój się dzieckiem nie jestem ale patrzę obiektywnie a nie tylko jednostronnie i jak mi pasuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Penhal

Wystarczy Emii poczytać komentarze [szczególnie z Leszna] gdyby finał dotyczył innych drużyn pisali by dlaczego przekładany[tak wcześnie?]No ale życie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
emii

Dokładnie i o to cały czas mi chodzi :) Zresztą prognozy dla Częstochowy optymistyczne nie są i jedziemy, to dlaczego tutaj tak a tam inaczej?
Ja rozumiem to, że w przypadku odwołania meczu w ostatniej chwili straty są ogromne ale szkoda, że jedna strona na to patrzy tylko w przypadku jak jej jest wygodnie.

| Odpowiedz
blokuj
uniatomy

No wiec odpowiedzialas sobie jak działa najszybsza i najdrozsza liga swiata poczekamy do jutra i wtedy pogadamy czy Wrocek nie bedzie płakał kiedy wrócą z odwołanym meczem a moze My bedziemy płakać ze swieci słoneczko a My w domach bedziemy ogladac Rolnik szuka zony tez bym chciał byc na Smoku co za to mogę ? pozdrawiam CB

| Odpowiedz
blokuj
bendixt

Nie chodzi o to czy teraz pada bo akurat jest słonecznie ale prognoza pogodna niedziela godzina 18 do 2 w nocy ulewne deszcze ..dlatego odwołali żeby nie było sytuacji że pelen stadion impreza przygotowana a o 18 ulewa storpeduje wszystko..lepiej teraz podjąć taka decyzje niz jutro o 19 !!!!!!!ROZUMIESZ TERAZ !!!!!!!!!!

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Ja wszystko rozumiem.Potrafię też czytać prognozę pogody[są takie strony]I dziś macie pogodę fajną 17 st deszcz 2 mm/12 h wiatr 29 m/sek.Jutro 14 st deszcz 1 mm /12 h wiatr 25 m/sek dopiero konkretne opady od poniedziałku 7 mm/12 h wiatr 43 m/sek i podobnie we wtorek.Dlatego spytałem kolegi bo chyba alarm trochę za wcześnie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Komentarz usunięty
You Dash

Jedna sprawa jest istotna - tych zawodów nie dało się odwołać jutro o 12. Fakt, że dziś można było poczekać do 20-21, ale jutro byłoby za późno. Koszty z godziny na godzinę by rosły - sprowadzony sprzęt przez Unię jako gospodarza, sprowadzony sprzęt przed telewizję, przyjazd zawodników, przyjazd kibiców (a niektórzy pojadą z dalekich zakątków Polski) i będzie więcej niż zwykle sponsorów, oni jak mają zaplanowaną niedzielę i się dowiadują 4-5 godzin przed meczem, że jednak nie ma meczu, to zbyt poważnie tego nie potraktują, jak przyjadą na stadion i będą musieli wyjść po obejrzeniu przejazdu ciągników i do tego zmokną - część z nich nawet nie wróci.

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Nie podejrzewałbym Penhala o złośliwość, więc myślę, że trzeba do dyskusji podejść ze spokojem ;) Sam pamiętam, że się piekliłem, gdy w oparciu o prognozę coś bywało odwoływane, różnica jednak była taka, że wtedy to się działo na 4-5 dni przed meczem, a okazywało się, że jednak prognoza się zmieniła w tym czasie. Tutaj mamy decyzję dzień przed meczem, a organizacja meczu kosztuje więcej niż zwykle i to może nawet 2-3 razy więcej

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Uważam że za wcześnie. Mówisz z końca Polski? Nie sądzę .Bardziej Gorzów[to tylko 2 h jazdy] przyjedzie reszta ma w TV.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
You Dash

Oj, tutaj muszę zaprzeczyć. Widziałem głosy z Warszawy, Torunia, Zielonej Góry, ale też gdzieś z południa Polski. Sam rok temu gościłem torunianina na finale Leszno-Wrocław. Żal mi tylko tych, którzy są kibicami Unii i pracują w Anglii lub Niemczech i specjalnie przylecieli/przyjechali.

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Cóż, jeśli chcemy się tego pozbyć, to trzeba zadaszyć wszystkie stadiony, innej rady nie ma. I to zadaszyć tak, żeby nie padało przy krawężniku na jednym z łuków, bo byłem na Toruń-Leszno rok temu, gdy było o 2 godziny przesunięcie i nie obejrzałem biegów nominowanych, bo musiałem się na pociąg spieszyć. Była tam ze mną i kolegą znajoma, która była pierwszy raz w życiu na żużlu, że nie była to dobra reklama pisać nie muszę (zimno było przy okazji), ona na żużel chyba jeszcze nie wróciła i nie sądzę, żeby szybko planowała taki powrót. O taką promocję dyscypliny nam chodzi? Sam pamiętam, gdy w 2007 mi się strasznie spodobał żużel i jak bardzo niechętny byłem, gdy słyszałem "no chodź na ten żużel, fajnie będzie". Opierałem się, ale poszedłem i gdybym wtedy wrócił do domu zmoknięty, a zawody byłyby odwołane - teraz byśmy nie pisali, to pewne.

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Przy okazji w piątek będziemy śledzić prognozy dla Pardubic, przeniesienie IMŚJ na sobotę przeniesie także finał na niedzielę. Również pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Spar

A nawet nie słuchałem, drażni mnie to ze kibice z innych drużyn się oburzają, a jak finał byłby u nich to by pewnie poparli tę decyzje, wystarczy cyrków prędzej, w finale nam nie potrzeba:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Tylko Bally

2013 nasz mecz w Rzeszowie też został odwołany kilka dni przed terminem meczu, więc to nic nowego. Oczywiście wtedy w dniu meczu nie padało, ale Nicki zdążył wyleczyć kontuzje, więc wszystko odbyło się zgodnie z planem :E

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

W tej chwili nie pada, ale co rusz popaduje. Dla mnie decyzja słuszna z dwóch względów. Pierwsze to prognozy sa jednoznaczna , bo jutro ma lać .25 litrów na m2 w parę godzin to nie deszczyk. Druga kibice wybierajacy się na finał wiedzą na czym stoją i nie są zaskakiwani odwołaniem zawodów. Czekać do rana i przed południem zrobić w balona, tych z Gorzowa co sie na finał wybierają, to wtedy byłoby utyskiwanie, że od prau dni znali prognozę , a odwołali dopiero w niedzielę . Jeszcze może poradzisz by położyć plandeki, poczekać aż przestanie padać i rozpocząć zawody około trzeciej w nocy.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.