Wątek dotyczący artykułu

MŚ 2018: matematyka po bułgarsku. Polacy nie mają teraz prawa do pomyłki

Porażka kadry Vitala Heynena 2:3 z reprezentacją Argentyny sprawiła, że głosy mówiące o autostradzie do gry o medale przycichły. Nasi rodacy nie stracili szans na pierwszą szóstkę mistrzostw świata, ale nie mają już marginesu błędu.

przeczytaj cały artykuł


alfi

To nie jest drużyna , tylko zlepek średnio wyszkolonych zawodników . Oczywiście mogą sobie pograć na każdym turnieju rangi mistrzowskiej i dojść do ćwierćfinału , ale potem w zderzeniu z USA , ROSJĄ , czy „WŁOCHAMI , dostaną lekcję siatkówki . To , co na takim turnieju zrobili wczoraj świadczy o ich kulturze w grze , czyli kompletnym marazmie . Może za rok kiedy dojdzie do tego zespołu Leon zastąpi skutecznie Wlazłego i pociągnie ten zespół do lepszej gry . Ale bez zagrywki to nigdy nic się nie ugra .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Siggi777

Gościu! Bądź tak miły i zmień nick,bo nie wstydzę się(niby dlaczego?), że jestem z Podkarpacia, ale...jeśli dalej będziesz wypisywał podobne "knoty"( a było ich wiele na SF) to chyba zacznę się wstydzić z twojego powodu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.