Wątek dotyczący artykułu

Wielki finał PGE Ekstraligi w Lesznie przełożony! Znamy nowy termin meczu

Ze względu na bardzo niekorzystne prognozy pogody, przewidywane opady deszczu w niedzielę, a także prognozowaną bardzo niską temperaturę, przełożony został wielki finał PGE Ekstraligi pomiędzy Fogo Unią Leszno a Cash Broker Stalą Gorzów.

przeczytaj cały artykuł


AVE STAL

Wiadomo po co ta szopka. Deszczyk i temp ok 9st spowodują ,że warunki torowe nie bedą sprzyjać Unii. Boją sie ,że się pogubią . W Gorzowie Vacul sie pogubił,Janek nic nie jechał Piter jechał a w Lesznie może nie pojechać. Większa presja przed własną publicznością robi swoje. Im bardziej chcesz tym bardziej nie wychodzi. My bierzemy srebro w ciemno złoto będzie miłym zaskoczeniem i wyróżnieniem. Unia MUSI,tam parcie na złoto jest wielkie. Dlatego my możemy a Unia MUSI.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
uniatomy

troche optymizmu ja wiem ty siedząc przed TV chciałbyś zeby odjechali final nie wazne w jakim stylu byle 15 biegów i uj ale spójrz na strone kibiców GW jadac czekajac do 23:00 aby na koncu odwołac mecz i mokrzy w dodadku przy 13 stopniach zastanow sie troche macie wygrac wygracie w normalnych warunkach

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Leszczyński fan

Pitol dalej te brednie. Czy Unia sama odwołała ten finał ? Nie , zrobiła to na górze. Pozatym jaki tor nie sprzyjać ? To są zawodowcy i każdy tor im sprzyja , co udowodnili w RZ którą w cuglach wygrali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.