Wątek dotyczący artykułu

Władysław Komarnicki: Marzenia o złocie Zmarzlika są teraz irracjonalne

- Bartosz Zmarzlik zostanie w tym sezonie wicemistrzem świata, co i tak jest jego ogromnym sukcesem – powiedział po SGP Niemiec Władysław Komarnicki. Honorowy prezes Stali nadal wierzy, że Zmarzlik w przyszłości dołączy do polskich mistrzów świata.

przeczytaj cały artykuł


lolek35

Gdyby teraz Zmarzlik zdobył tytuł z powodu jakiejś kontuzji tajskiego to taki tytuł raczej przynosi dużo mniejszą satysfakcję niż wywalczenie go w bezpośredniej rywalizacji gdzie wiedział by, że był lepszy, a nie wygrał bo rywal nie startował ;] Przyjdzie i Bartka czas, zbiera doświadczenie na torach GP, jak utrzyma formę i sprzęt to w końcu kolejny Polak wywalczy tytuł. BTW zamiast obrzucać się jeden z drugim gnojem to zacznijcie pisać o sporcie, a nie zachowujecie się jak typowe polskie buractwo...zawiść jeden do drugiego o bzdury.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

Oczywiście, że walka na torze jest najważniejsza, dlatego gdyby Tai jeździł po wyznaczonym torze, a nie poza nim przy aprobacie sędziów i marynarkowych to ten tytuł również by smakował lepiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.