Wątek dotyczący artykułu

MŚ 2018: Buongiorno Torino! Polacy zmietli Serbów z boiska i zagrają w 3. rundzie

Co nas obchodzi to, jak bardzo zmotywowani do meczu z Polską byli Serbowie? Jedyne, co się liczy, to bezdyskusyjne zwycięstwo naszej drużyny 3:0 i jej awans do najlepszej szóstki MŚ. Dwa dni cierpieliśmy, trzeciego udało się cudownie ozdrowieć!

przeczytaj cały artykuł


Kris59

Nie ma co się cieszyć a raczej smucić . "Kupiony" mecz pozwolił naszym nieudacznikom zachować twarz i wyeliminować dużo lepszą od nich Francje.
Władze siatkówki za taki ustawiony mecz powinny obie drużyny wyrzucić z turnieju i zdyskwalifikować. Dzisiejszy dzień to wyjątkowo smutny dzień swiatowej siatkowki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łukasz Wronkowski

jak siatkarze sa nieudacznikami to jak nazwać polskich piłkarzy. fakt nie jest to co było cztery lata temu, ale nie moga ciagle wygrywac . z takim składem sukcesem był awans do 16. ta druzyna jest spokojnie w pierwszej 10 na swiecie w odróznieniu od piłkarzy. Dla nich nie dostanie sie do cwiercfinału to porażka i tak od 15 lat, dla piłkarzy awans do cwiercinału jakiegos turnieju to zyciowy sukces

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.