Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów: trudna przeprawa w Norwegii. Orlen Wisła pokonała Elverum

Drugi mecz, drugie zwycięstwo. W niedzielnym spotkaniu Ligi Mistrzów Orlen Wisła Płock, chociaż nie bez problemów, pokonała Elverum Handball 30:28.

przeczytaj cały artykuł

Miasto mistrzów - Kielce

Nie ważny jest styl, ale punkty a tutaj są 2 punkty. Stracili jednak prawie 30 bramek. Zaraz ktos mi zarzuci" ale Vive też traci te 30 bramek" jest tylko taki szczegół jak klasa przeciwnika :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wisła Płock

Z całym szacunkiem, ale inne są cele Wisły i inne Vive. Wisła ma wyjść z grupy i ugrać co się ewentualnie uda. Kielce grają o awans do F4. Wczoraj Vive męczyło się jeszcze bardziej od Wisły i dopiero w końcówce meczu wyszło na prowadzenie. Gra Vive nie powalała na kolana, ale ostatecznie udało się wygrać. Oczywiście oba polskie kluby miały zgoła odmiennych przeciwników. Kielce mistrza Niemiec, a Wisła tylko mistrza Norwegii. Podkreślam, że obie polskie drużyny mają inne budżety, inne cele. Wisła zainkasowała dzisiaj 2 punkty i jest liderem grupy. Macie z tym jakiś problem? Wiem, że pewnie marzyliście o tym, aby Wisła dzisiaj umoczyła, ale niestety skończyło się tylko na marzeniach. Widzę, że to w jakim stylu Vive wygrało nie jest ważne, liczy się tylko zwycięstwo, ale w przypadku Wisły już nie. Pewnie wyjdziemy z grupy, trafimy na mocną drużynę i na tym skończy się nasze granie w LM. A Vive? Czy z taką grą jak wczoraj Vive zagra w F4? Mam pewne wątpliwości, ale oczywiście parkiet wszystko zweryfikuje.
Dziwne, że artykuł o meczu Wisły, a jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają osoby z Kielc. I właśnie dlatego dałem sobie spokój z udzielaniem się tutaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Ja to napisałem żartobliwie kolego :) wiem jak to wygląda. Dla mnie takie docinanie, które nie jest złośliwe ujdzie. Nie miałem na celu tutaj ataku:)
Z tej grupy Wisła powinna wyjść z 1 miejsca bez problemu, a schody zaczną się potem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.