Wątek dotyczący artykułu

MŚ 2018. Ryszard Czarnecki skomentował awans Polaków

Ryszard Czarnecki jako wiceprezes PZPS ogląda mistrzostwa świata. Po awansie naszych siatkarzy do trzeciej rundy oficjalnie im pogratulował.

przeczytaj cały artykuł


Allez

Ty oczywiscie zartujesz. Polacy zaczeli turniej swietnie, bo ogrywali slabiakow. Bo taka grupe "wylosowano" dla gospodarzy turnieju (Bulgarzy), zeby ci mogli awansowac, i to tak awansowac, by zabrac ze soba do nastepnej rundy jak najwiecej punktow .
Ale juz w drugiej rundzie prawda okazala sie naga. Polacy przegrali z zespolem, ktory awansowal do niej z na ostatniego miejscu w swojej grupie. Nie bylo w tej grupie zadnego z gospodarzy - Wloch ani Bulgarii, wiec byla to tzw. "grupa smierci" (USA, SERBIA, ROSJA i Argentyna w jednej grupie!)
Nastepnie rozjechala Polakow Francja, ktora do tej grupy awansowala z przedostatniego miejsca z grupy B (tej z Brazylia).
Jedyny wygrany mecz w tej fazie Polska otrzymala w prezencie od Serbow. Dlaczego? Bo Sebom na tym ZALEZALO, by byc na drugim miejscu (czyli nie trafić na Rosje) a zarazem pozbyc sie Francuzow (ktorych pokonali cudem, w piatym secie, po obronie trzech meczboli).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.