Wątek dotyczący artykułu

Szok we Włókniarzu po słowach Cieślaka. Świącik: Jest mi przykro, nie wiem o co chodzi

Marek Cieślak na antenie nSport+ powiedział, że nie wie czy nadal będzie prowadzić forBET Włókniarz, bo nie może dogadać się z władzami klubu. - Jestem mocno zdumiony tą wypowiedzią - powiedział nam Michał Świącik, prezes Lwów.

przeczytaj cały artykuł

17811151822

Przed sezonem Jaruś był cacy i "nasz chłop" a teraz wszyscy z Leszna go gonią :D
Niezłe wsparcie dla człowieka w lekkim kryzysie, nie ma co. Normalnie klękajcie narody :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
UNIA LESZNO DMP 2015

Taaaaa
Teraz to popłynąłeś, bo Jarek jak odszedł do Falubazu to był dla mnie już skreślony i ani razu przed sezonem nie napisałem że to jest "swój chłop" możesz szukać moich komentarzy jak chesz i na pewno takiego nie znajdziesz, od początku byłem niezadowolony z tego faktu, że do nas wrócił, ale zgadzam się z tym iż inni użytkownicy z Leszna tak pisali, bo sam widziałem takie komentarze, lecz nie wmawiaj mi bzdur, że niby ja tak pisałem bo mnie jasny ch.j strzela i nie wrzucaj mnie z wszystkimi do jednego garnka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PGE Ekstraliga fun

A byli i tacy, którzy nad życie zapierali się, że nie będą już mu klaskać - jestem blisko klubu i widzę - nie dość, że klaskają to i pierwsi stoją w kolejce po zdjęcie.

| Odpowiedz
blokuj
PGE Ekstraliga fun

Gdybyś cofnął się na moje dawne komentarze, również byłem za pozostawieniem Dzika w składzie - a tak przyszło Nam tolerować złotoustego profesjonalnego jareczka w Unii i wszystko wskazuje na to, że czeka Nas to w następnym sezonie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.