Wątek dotyczący artykułu

Ligowe prześwietlenie (4): felerna mielecka Stal. Gwardziści ugasili pożar

Przewrotny jest los szczypiornisty. Stal Mielec jak zawsze niezmordowana, ale punktów za heroizm nie przewidziano. W 4. kolejce Superligi znów pechowo przegrała, a bohater meczu zawalił w ostatniej akcji. Głęboko odetchnęli za to gracze Gwardii.

przeczytaj cały artykuł


FAN_MKS

Nie no całym szacunkiem dla Stali, która gra naprawdę fajną pilkę- szczególnie Bartek Kowalczyk- kontrowersja żadna.Brak realnej szansy na bramke, sędzia ma sytuacje jak na tacy,jest mniej jak metr od faulu,pozatym kontakt zachodzi na około 12 metrze. Z perspektywy trybun upadek był troche aktorski. Sedziowie w tym meczu rozdawali dużo dwójek za mniejsze przewinienia więc jeżeli coś by bylo gwizdneli by.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
miki

Z całym szacunkiem, ale chyba nie rozumiesz przepisu, o którym mowa. Czy musi być realna szansa na zdobycie bramki? Oczywiście, że nie. Czy przepis mówi o tym, że jak kontakt zachodzi na 12 metrze to nie stosuje się przepisu 8:10d? Oczywiście, że nie. Proponuję poczytać trochę przepisy gry. Jeżeli Drej faulował na dyskwalifikację to powinna być niebieska kartka i karny. Według mnie taka sytuacja nie miała miejsca. Na pewno dwójka, ale jakość nagrania może zakłamywać. Jednakże nie ma znaczenia czy była szansa na bramkę lub czy faul był na 12 metrze. Czysto hipotetycznie, gdyby faul był nawet na połowie przeciwnika, ale miał miejsce w trakcie ostatnich 30 sekund i zasługiwał na dyskwalifikację to mamy rzut karny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FAN_MKS

Przepis mówi o karnym w wyszczególnionych przypadkach jak np. faulu z użyciem nadmiernej siły , lekkomyślnego lub złośliwego.(przepis 8.5 i 8.6) .Pozatym będąc na meczu w momencie faulu pozostało ponad 30 sekund, bodajże 33 lub 32 sekundy. Przede wszystkim we wszystkich interpretacjacj należy uwzględniać też zdrowy rozsądek, stad moje dywagacje nt. Szansy bramkowej i odległości. Tak czy siak Stal zaliczyła fajny powrót do meczu i tak szczerze chociaż ten jeden punkt sie należał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.