Wątek dotyczący artykułu

Ślepy daltonista z Rybnika i prorok Cieślak (cytaty)

One man show. Tak można by opisać występy przed kamerą Krzysztofa Mrozka podczas transmisji telewizyjnej z Lublina. Pięciu minut sławy pozazdrościł mu później Marek Cieślak, który chlapnął o słowo za dużo.

przeczytaj cały artykuł

RaVi

Przestańcie tego Dolomisiewicza cytować bo potem gościa ponosi i tak już się go słuchać nie daje. Ogólnie poziom Polsatu to tragedia. A i tak szanowny redaktorku nie masz tu najlepszego cytatu który przebija wszystkie. Ale niestety dla Ciebie padł on na Eleven. I mało tego według mnie było to skandaliczne zachowanie za które pan Mrozek powinien ponieść konsekwencje bo troszkę się zapomniał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wawi L

Czy ktoś może mi powiedzieć co powiedział prezes Mrozek na eleven? Oglądałem transmisje na polsacie. Może jest gdzieś na YT, ja nie mogę znaleźć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michał Huć

Komentatorzy na obu stacjach są tak żałości że co bieg przełączałem z jednej na drugą w nadziei, że będzie lepiej niestety nie było, po 4 bigach zacząłem się zastanawiać czy jest opcja aby komentarz wyłączyć, czy im się naprawdę wydaje, że są śmieszni? Dramat!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Wawi L

Od lat oglądam tv na platformie NC+ (ekstraliga żużlowa, GP na nSport+ - to mnie interesowało) w zeszłym roku Polsat ogłosił emitowanie 1Nice na swoim kanale Polsat Sport, kupiłem sobie taką wtyczkę PCMCIA HD do telewizora, wsadziłem w slot i działa, ale w międzyczasie Polsat utworzył klona Eleven i za to też trzeba zapłacić. Powiedziałem, dość. Nie zakupiłem kanału Eleven, na 7 meczów w ciągu roku nie będę dopłacał 144 zł. i nie chodzi o pieniądze, ale o uczciwość stacji telewizyjnych.
NC+ emituje dwa mecze z czterech i dwa powtórkowe, owszem skrócone, następnego dnia, dorzuca Magazyn Ekstraligi i Speedway+ a Polsat nadaje transmisje z jednego meczu, raz na 2 tygodnie, wątpliwej jakości - pod względem komentatorskim - to porażka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.