Dyskusja

Chojniczanka Chojnice Legia Warszawa

Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa
25 września 2018, 17:30

0 : 1
Relacja

stachu76

Nie to żebym ja się czepiał drobiazgów ale Legia ma problem ze strzeleniem drugiej bramki,w pierwszej połowie ich gra wyglądała znacznie lepiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
1920polonia

Nie z Bydgoszczy neutralny,tylko ty za duzo hejtujesz w necie,przymominasz mi niejakiego Amona kibica Startu Gniezno gdzie mecze swojej ukochanej druzyny zamiast na stadionie komentuje jedynie na SF

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stachu76

Mam do ciebie jedno pytanie,czy ty postanowiłeś mieć wroga w każdym mieście? Zastanowiłeś się kiedyś jakby to było gdyby na tym forum ludzie z tobą normalnie rozmawiali czy normalność jest dla ciebie stanem odmiennym?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Jagafan

Do usług, a na co czekałeś?, po swoich komentach w moją stronę......że Ci będę rowa lizał, ja nie Heheszko

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.