Wątek dotyczący artykułu

King Szczecin poznał beniaminka. "Wiemy na co się przygotować"

Koszykarze Kinga Szczecin na Inaugurację EBL zagrają na wyjeździe ze Spójnią Stargard. Obie drużyny zmierzyły się w niedzielę. - To był dobry sprawdzian i materiał szkoleniowy na przygotowanie się do pierwszego meczu - twierdzi Mateusz Bartosz.

przeczytaj cały artykuł

pm211

Jestem rocznik 84, pierwszy raz na mecz Spójni poszedłem w wieku może 7 lat, pamiętam doskonale awans do 1 ligi, pierwszy mecz sezonu ze Śląskiem naszego Martina Egglestona i jego kilka dunków z NBA... kosmos, takie tam... wtedy to był doping, wtedy była atmosfera, to co jest dzisiaj to przy tym namiastka niestety, ale do rzeczy Prawdziwy kibic, a w szczególności kibic Spójni szanuje przeciwnika jeśli ten na to zasługuje, a widzę tutaj bezsprzecznie że kibice ze Szczecina trzymają poziom, Wy natomiast koledzy ze Stargardu kibice mojego klubu dajecie du... swoimi wypocinami, wstyd zachowujecie się jak zakompleksione pipy albo spocone nastolatki do wyboru do koloru, czas dorsnąć. Wiadomo Spójnia zawsze górą, Stargard słynie z basketu a Szczecin z piłki nożnej i tyle, zachowujcie się godnie, można kulturalnie podyskutować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.