Wątek dotyczący artykułu

MŚ 2018: tak grają twardziele! Polacy znów ograli Serbów, Kurek dał show

3:0! Jakże inny był to mecz od tego, który kilka dni temu Polacy i Serbowie rozegrali w Warnie. Wynik jest jednak ten sam. Biało-Czerwonym do awansu do półfinału potrzebny jest jeden, jedyny set w spotkaniu z Włochami.

przeczytaj cały artykuł

erektus

Ustawka w pięknym stylu, niby walka, sety na przewagi ale pełna kontrola Serbi nad wynikiem, aby awansowac a przy okazji wyrzucić Włochów z turnieju. Pozory zachowane, ale pomysł ten sam co w drugiej fazie grupowej, tylko bardziej subtelnie zrealizowany. Tylko co to ma wspólnego ze sportem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|12)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lammergeyer2

No, jak na Twitterze piszą to tak musi być :)
Jednak matematyka mówi, że jeśli nie będzie gry na przewagi to wystarczy nam 61 punktów. Ale najlepiej wygrajmy seta (mecz?) to matematyka nie będzie potrzebna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Frank J

Zaskakujący wynik. Serbowie bez kondycji. Chyba też rzadko grają razem. Mają zrywy, imponują indywidualnie, ale jako drużyna bardzo niepewni. Polska przed szansą na finał. Z Włochami będzie ciekawie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Siggi777

Zgadzam się całkowicie! Inna sprawa,że tym ślepcom co tu piszą nikt nie przetłumaczy!
Od wielu lat(praktycznie od zawsze) jestem kibicem siatkówki!Ale to co się rozgrywa(jeśli chodzi o smród) na tych MŚ z udziałem naszych orłów ....w roli "jeleni" napełnia mnie najwyższym niesmakiem! TO GÓWNO NIE MA NIC WSPÓLNEGO ZE SPORTEM!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
xomki

Patrząc od Twojej strony zawszę zauważysz ustawkę.
W pierwszej fazie Francja podłożyła się Holandii by trafić na naszą "słabszą" grupę. Serbia dała nam wygrać w drugiej a wczoraj w trzeciej fazie, bo chciała wyeliminować Francję a potem Włochów. Mecz, który wygrywamy z ogromną przewagą- przekupiony, mecz, w którym jest walka punkt za punkt- ustawiony.
Tak na prawdę my nic sami nie wygraliśmy, tylko jesteśmy łatwym celem dla innych reprezentacji, dlatego ciągną nas do półfinału.
A teraz (jeszcze przy stanie 2:0 dla Brazylii) USA przegrywa, bo wie że zajmiemy pierwsze miejsce i liczy na szybkie 3:0 i do finału.
Wygramy medal, to też tak napiszesz? Trochę wiary w umiejętności innych ludzi. To niezdrowe dla organizmu być tak negatywnie nastawionym do wszystkiego. Mam wrażenie że doszukujesz się czegoś, co nie ma i nie miało miejsca. Mecz wygrany, to cały czas mecz wygrany a nie wygrany, bo ktoś nam pomógł.
Trzymaj kciuki za naszych a nie zajmujesz się wymyślaniem głupot.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.