Wątek dotyczący posta na blogu

Super Typer - Turniej jesienny 2018 - wprowadzenie i zasady.

Black Wars

Witam :) Będzie to typer na podobnych zasadach (choć nie zawsze) co Liga Typerów. Do rezegrania turnieju potrzeba 16 zaufanych uczestników (regularnie typujących , a nie sporadycznie). A więc przechodzę do zasad. Wszystkie spotkania będą rozgrywane w parach. Gospodarz będzie wybierał pierwszy. Będziemy (…)

przeczytaj cały artykuł

Black Wars

Jesteś pełnoprawnym uczestnikiem. Twoje najlepsze miejsce to 2m w lidze francuskiej i musisz poczekać na przydział grupowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Gdzieś Ciebie zgubiłem, choć we wcześniejszym wpisie pisałem, że jesteś pełnoprawnym uczestnikiem to nie zanotowałem tego. Fajnie, że dołączasz do elity typujących. :) Podążasz ścieżką francuską i przywdziewasz zbroję z nr 3C. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
moplik

Chętnie zagram.
Ja mogę podążać zarówno scieżką angielską jak i francuską :)
W e-klapie i Multi nie grałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Black Wars

Witaj w grze z nr 12 :) Podążasz ścieżką po angielsku (wygrana w typerze ligi angielskiej). Będziesz w grupie D i rozstawiony jako 2D. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Black Wars

Kolejne nominacje/rozstawienia grupowe uczestników :
- RAMBO - 3A
- Penhal - 4D
- AM99 - 3D albo 4A lub 4B /w grupie D 4 jest zajęta, a w grupie C jest Ilona. :)
- RRToruń - poczeka najpóźniej do wtorku do godz 20.oo lub wcześniej i zależna jest od decyzji Barceloniaka (wygrana w lidze niemieckiej). 2A lub 3B.
Jeszcze 4 muszkieterów pozostało do zapełnienia pełnej obsady.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.