Wątek dotyczący artykułu

"Wszyscy pomagają Gollobowi, a są też inni potrzebujący". Niepełnosprawny żużlowiec apeluje o wsparcie

Dariusz Michalak, były żużlowiec Falubazu Zielona Góra, apeluje o wsparcie dla niepełnosprawnych zawodników. - Wszyscy zbierają dla Golloba. Czasem jednak trzeba pamiętać, że są też inni potrzebujący - mówi.

przeczytaj cały artykuł

Ghost

Ja nie rozumiem, jak swego czasu najlepiej zarabiający polski żużlowiec nie był w stanie zabezpieczyć się finansowo na takie zdarzenie... Wiem, że to nie F1, ale mimo wszystko czołówka do biedaków przecież nie należy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
luz66

Widocznie uważał się za niezniszczalnego po tylu wypadkach, z których wychodził zdrowo, ale wszystko się kiedyś kończy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zdzisław Wilczyński

To jest bardzo proste...albo nie znamy faktów o odszkodowaniu Golloba. Zebrał miliony i poprostu teraz dorabia do renty od pani premier, bo długo to nie potrwa...zobacz sytuacje z Wardem. Cichosza nastała i tak samo będzie z Tomkiem. Albo wyszła jego pycha i krótkowzroczność i płacił najniższy ZUS, więc ma co chciał. Szkoda mi każdego kontuzjowanego zawodnika, Golloba szczególnie. Ale jako człowiek jest gburem, jest chamski i uważa się za cholera wie kogo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|2)
blokuj
LAPEK

Masz rację On ma ale lepiej wydawać cudze niż własne . Co z Cieślarem ,Biełousowem ,Michalakiem , Nowakiem i innymi ? Nic bo "słabe nazwiska" ?! To jest chore. Jak słyszę że "dla Golloba" to mnie skręca. Znam ludzi i ich rodziny które posprzedawały całe swoje majątki (domy , samochody ) po to żeby pomóc najbliższemu ! Wychodzi na to że pan Gollob jest już biedny i wszystko sprzedał ( razem z pomocnym bratem Jackiem i papą ) skoro się od dawna zbiera grosiki dla niego ? Pamiętam jak się stało to nieszczęście to od razu krzyk i zbieranie kasy chociaż jeszcze nie miał rehabilitacji. Nie znaczy to oczywiście że nie współczuję temu panu , tak jak wszystkim innym których spotkało podobne nieszczęście i życzę wszystkim powrotu do zdrowia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.