Dyskusja

Stelmet Falubaz Zielona Góra PGG ROW Rybnik

Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik
30 września 2018, 15:30

51 : 39
Relacja

Xing Zao Chan

Sorry, że ja do was tak Rybniczan powiem,ale wkur..ia mnie u was ten brak wiary. Kurcze przecież wymiataliście w Nice. Nas u siebie pokonaliście 14.A Zielonka w Nice to by była za Loko. Nie ma co siać tragedii bo potem będzie wam wstyd,że kibice innych klubów bardziej wierzyli w wasz zespół niż wy:-)Do boju:-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PeWuKa

Od połowy sezonu powtarzałem ze Zielona w tym roku to tylko 2,5 zawodnika. Obecnie po kontuzji Dudka to już tylko 1,5 zawodnika. Do tego ci ich śmieszni juniorzy. Brakuje jeszcze tylko Zgardzinskiego, który wygląda jakby był na wiecznej diecie pierogowej. Lars oraz Chmiel (po tym co wczoraj pokazał objeżdżając m.in. Drabika) rozjadą tą bananową młodzież bez problemu. Protasiewicz to już praktycznie drugi Ułamek. Także ROW głowa do góry! Jutro wielkie zaskoczenie dla żużlowej Polski i nieznaczna wygrana Rybnika. Za rok raczej spadniemy razem tak jak awansujemy obecnie bo mimo szczerych chęci i kasy ani my ani Wy nikim się nie wzmocnimy z racji braku wolnych zawodników, ale kij z tym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zkz

Z calym szacunkiem dla 1 ligi i dla ROW . Falubaz faktycznie jechal slabo w tym sezonie i walczy o utrzymanie ale mowienie ze byli bysmy za Lokomotivem to juz przesada Pozdrawiam normalnych kibicow

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.