Wątek dotyczący artykułu

"Konstytucja" dotarła do Turynu. Napis zobaczył cały świat

Akcja Komitetu Obrony Demokracji dotarła do Turynu - kolejnego włoskiego miasta, gdzie trwa siatkarski mundial. Transparent z napisem "Konstytucja" zobaczył cały świat.

przeczytaj cały artykuł


Marcin Derbowski

Takich idiotow trzeba karac i to srogo. Za dzialanie na szkode Polski. Polfinal mistrzostw swiata, fantastyczne spotkanie, wielkie emocje, cudowna gra naszych rodakow, a jeden antypolski cwiercinteligent robi sobie jaja osmieszajac Polske. Mysli, ze wlosi, jankesi jezyk polski znaja? Oczywiście onety, tvny powiadomia caly swiat jaka ta Polska jest zla. Czy ten idiota potrafi wskazać konkretnie, ktory punkt jesy lamany? Naprawdę to, ze politycy to rynsztok to jedno. Ale Polacy, zwykli Polacy powinni trzymać poziom. Ten idiota probowal osmieszyc Polske, zaklocic piekny sportowy spektakl. Dlatego jestem za przywroceniem kary śmierci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wojciech Janik

Panie Derdowski. Nikt z Panem nie będzie dyskutował wskazując jakie konkretnie elementy Konstytucji złamano. To z Pana strony stara sztuczka wciągania przeciwnika do dyskusji na temat poszczególnych elementów większej całości. Potem zanegowanie któregoś z nich doprowadza ciebie do jedynego słusznego wniosku, że cała reszta wobec tego jest goowno warta. Co, nie? Znamy się na tych pisowskich sztuczkach erystycznych. Odsyłam do Schopenhauera. Tam jest to czarno na białym. Ha, ha!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|12)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.