Wątek dotyczący artykułu

MŚ 2018. Korespondencja z Turynu: Po co komu szczęście?

- Szczęście mi niepotrzebne! Życz mi dobrego meczu - rzucił do mnie Vital Heynen tuż przed półfinałem MŚ z drużyną USA. Życzyłem dobrego, a zobaczyłem kosmiczny. Na dodatek taki, którym polscy siatkarze napisali scenariusz na miarę Oscara.

przeczytaj cały artykuł

normalny chyba

Czy daloby rade nie wpuscic na final pewna pare ktora siedzi na kazdym meczu w koszulkach KONSTYTUCJA. Po co mieszac polityke do sportu.A ten gach caly czas kiedy kamera skierowana jest na niego wystawia kartke z takim samym napisem .Zalosne. Nie w takim miejscu.I podczas takiej imprezy.I tak co mecz.Kiedy jest przerwa w grze wszyscy ludzie spiewaja i tancza a tylko te dwa posagi siedza i wystawiaja kartki z KONSTYTUCJA

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jendrula

To nie są Polacy, bo brudy pierzmy we własnym kraju. Kod z koalicją obywatelską to taka nowoczesna targowica co dla nich tylko ulica i zagranica.Wstyd mi za takich kibiców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
cristof

...tak pierzmy we wlasnym domu tylko ze drzwi do tego NASZEGO domu sa caly czas otwarte na oscierz i "sasiedzi" widza caly czas co sie u nas dzieje; jest to W OGOLE potrzebne???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
obserwator SE

Tak, tak, wy wszyscy jesteście przekonani o tym jak bardzo ogarniacie. Tymczasem w praktyce do ogarniania czegokolwiek, to jest bardzo, bardzo daleko. Ale przyjdzie czas, że zrozumiesz jeden z drugim coś niecoś, tylko wtedy będzie już za późno. Dla twojej wiadomości - nigdy nie należałem do żadnej partii, jestem tylko zwykłym Polakiem, który patrzy na demontaż kraju przez ludzi, którzy nic dla niego dotychczas nie zrobili.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
jendrula

Dziękuję za komplement. Twoje bluzgi nie wyprowadzą mnie z równowagi i nie sprowokujesz mnie.Myślę że swoje mądrości czerpiesz z jedynej i słusznej tuby jakim jest TVN i jego satelity.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
obserwator SE

Swoje mądrości czerpię z obserwacji otaczającego mnie świata oraz niezależnych środków masowego przekazu, których jest o wiele więcej niż tylko kolący pisiorów w oczy TVN. Nie tak jak ty z ordynarnych i prymitywnych kłamstw w pisowskiej gadzinówce. Nawet za komununy nie było takiej propagandy, ale tacy jak ty w to wierzą. To się nazywa niezdolność do samodzielnego myślenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
jendrula

Myślisz że jestem zmanipulowany i karmię się propagandą PIS.Nic bardziej mylnego.Żyję już prawie 60 lat i trochę życia przeżyłem i mam pogląd n życie.Dla mnie Polska to najwyższe dobro.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ARTUR KS FALUBAZ

Ten delikwent ma takie pojęcie o Konstytucji jak ja o programie Apollo 13,chyba pomyślał że trybuna sportowa i Trybunał Konstytucyjny to jedno i to samo,przykre...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.