Wątek dotyczący artykułu

Nieporozumienie w Mercedesie. Hamilton współczuje Bottasowi

Mercedes zastosował team orders w Grand Prix Rosji, dzięki czemu Lewis Hamilton wygrał kolejny wyścig w tym sezonie. Ucierpiał na tym Valtteri Bottas. - Doskonale wiem, co czuje - powiedział Brytyjczyk.

przeczytaj cały artykuł

DragonEnterQt

Hamidło doskonale wie co czuje Bottas?! Nie sądzę.. on nigdy nie robił za pomagiera.. żałosne jest to że na jego sukces pracuje również Fin. W ten sposób zdobyć tytuł to hańba. Udupili Bottasa na całej linii. Niech teraz ten papierowy mistrz nie bredzi że Bottas wykonał dobrą robotę, bo jak by miał gram honoru to by nie poszedł na instrukcje zespołu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mario007

Dokładnie. Taki mistrz to nie mistrz i tak zdobyte mistrzostwo to nie mistrzostwo. Oby karma wróciła i w 5 ostatnich wyścigach ham miał na co zasłużył a więc check engine i wypad z wyścigu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DragonEnterQt

To samo miałem dodać.. karma wraca, prędzej czy później. Z drugiej strony, mam takie przeczucie, że Sebastian zacznie seryjnie zdobywać mistrzostwa dla Ferrari, jak niegdyś Schumacher. 7 -krotny też potrzebował 4 sezonów żeby się rozkręcić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
hulgarny wuj

Chociaż nie jestem fanem czarnego szofera, to przyznam że takie zagrywki jak dziś zrobił to Wolff, są od dawna jest normą w F1. A bywało jeszcze gorzej ...
Oni chcą doklepać piąty tytuł za wszelką cenę i to wszystko.
Ferrari od wieków jest ciągniete do przodu za uszy przez FIA. I do tego wszystkiego dostaje mnóstwo ekstra kasy nie wiadomo za co. Więc niech inne ekipy tez kombinują i dostają ekstra kasę np. za wybitne osiagniecia, czyli pięc kolejnych tytułow z rzędu. Bo czy to nie jest ważniejsze, niz ten niby historyczny wkład Ferrari w F1?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
One_Shoot

No ale tak jak mowisz wizerunkowo slabo to wygladalo. Mysle ze bylo to raczej nie potrzebne. Coz poszlo , czekamy na kolejne GP.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.