Wątek dotyczący artykułu

MŚ 2018: JESTEŚMY! MISTRZAMI! ŚWIATA! Wielcy Polacy pokonali Brazylię i obronili złoto!

Vital Heynen jest trenerskim geniuszem, Bartosz Kurek jest genialnym graczem, cała polska drużyna jest wielka. W finale MŚ 2018 pokonaliśmy Brazylię 3:0. JESTEŚMY! MISTRZAMI! ŚWIATA!

przeczytaj cały artykuł


Zimny81

Petarda to co zrobili. 4 lata temu jednak mówiło się, ze medal jest celem, bo była solidna paka z Wlazłym, Winiarskim i Zagumnym na czele. Tutaj nikt na nich nie stawiał. od 2014 roku właściwie gdzieś tam się tułaliśmy jako 2 garnitur na świecie. Mnie najbardziej cieszy, ze Bartek Kurek ma swój turniej, swoje 5 minut. Tyle hejtu ile na niego wylano przez ostatnie lata to można porównać chyba tylko do naszych piłkarzy. Tutaj znokautował tych wszystkich krytyków niczym Tyson za najlepszych lat. Za 2 lata IO i chyba możemy patrzeć nieco optymistyczniej niż po MS 2014. Wtedy z kadrą pożegnało się 3 jej najważniejszych graczy. Teraz, nie dość, ze nikt sie nie zegna, to dojdzie jeszcze być może najlepszy gracz na świecie. Jest duża szansa, ze wreszcie doczekamy się medalu olimpijskiego, co było fajna klamrą ostatnich 15 lat naszej siatkówki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.