Dyskusja

PGG ROW Rybnik RM Solar Falubaz Zielona Góra

ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra
7 października 2018, 18:15

45 : 45
Relacja

FOMFNY

Wcale nie. Obaj nie macie racji.
---
Regulamin, Art. 706.:
"4. W przypadku wszystkich meczów barażowych, o których mowa powyżej,
zwycięzcą meczów barażowych jest drużyna, która zdobędzie większą sumę
punktów meczowych, a przy jej równości - większą sumę punktów biegowych.
Przy równości sumy punktów meczowych i biegowych z dwóch meczów
barażowych, o zwycięstwie w barażu zadecyduje bieg dodatkowy, rozegrany
po drugim meczu barażowym, w którym weźmie udział po jednym zawodniku
z każdej drużyny, wyznaczonym przez kierownika drużyny."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krynston

Trochę głupio, że w dwójkę jadą. Powinno być w czrterech a zwycięża ta drużyna co jej zawodnik dojedzie pierwszy. W żużlu startując parą może jeden drugiemu zrobić miejsce, rozprowadzić go. A tak we dwóch to właściwie niewiele mniej losowo niż rzut monetą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nίghtmare

a ty Krystonie zaufasz sze w tym turnieju znamienitym co to SoN siem nazywa to właśnie te zawodniki co to parom pojadom to laury zgarnom hoć 2 i 3 mniejsce zajeli i 3 punkty zdobyli aleć one som lepszejsze nisz 1 i 4 zawodnik co do mety dotarł a takowosz 3 punkty zdobył ... mosze to i sprawiedliwsze jako zawody drurzyn

| Odpowiedz
blokuj
Nίghtmare

jeden co siem zna na regulaminie hoc ja to jusz pisałem jak mnie dziadek wiesław nauczył na inszym forum aleć jeszcze inne som zapisy w tym regulaminie co mniej znaczonce som
a jakosz w reklamowyh spotach mufiom - brawo TY

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.