Wątek dotyczący artykułu

Marek Wawrzynowski: Nagonka na trenera Wentę jest obrzydliwa (felieton)

Z okazji wyborów samorządowych różni dziwni osobnicy, sprawnie posługujący się kłamstwem i manipulacją, znowu postanowili zabrać publicznie głos. Tym razem uderzyli w znanego trenera piłki ręcznej - Bogdana Wentę.

przeczytaj cały artykuł

hbll

Artykuł o piłce ręcznej, a poniżej ujadają niczym psy oponenci polityczni. Proponuję zlikwidować ten artykuł a "kibiców" odesłać na onet, niech tam babrają się w swoim politycznym szambie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Wybitny sportowiec i trener - a takim jest Wenta - nawet gdy zakończy karierę sportową pozostaje wybitnym sportowcem i trenerem, więc informacje o nim na sportowych stronach są jak najbardziej właściwe. Kibiców to interesuje. Jak ciebie nie interesuje - to nie wchodź. Ale nie wnioskuj o "likwidację artykułu" i nigdzie kibiców nie odsyłaj. Co do zarzutów o "polityczne szambo", czy to czasem nie politycy twojej ulubionej opcji je stworzyli, wpuszczając do sieci tysiące trolli ? Czy to nie oni podzielili Polaków na lepszy i gorszy sort?
Sorry ale jakoś nie widziałem twoich protestów pod artykułami, które były o politykach opcji rządzącej, którzy - w przeciwieństwie do Wenty - nie mają nic wspólnego ze sportem. Nie protestowałeś, że pod byle pretekstem, za byle twittem, pojawiają się tu artykuły o politykach, którzy się podczepiają pod sportu, oczywiście tylko taki, gdzie są medale i tylko po to, by się ogrzać przy cudzych sukcesach. Protestujesz przy Wencie , tym bardziej dziwne, że kto jak kto ale Ty? No cóż, taki to obiektywizm..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Modafi

Z calym szacunkiem @grolo ale czy Ty naprawdę nie widzisz tego, że te wszystkie artykuły typowo polityczne na tej stronie są glownie i tylko po to, żebyśmy my użytkownicy skakali sobie do gardeł ? I obojętnie czy są to tematy o Kurskim, Jakim, Tusku, Schetynie czy kims innym, cel jest zawsze ten sam, czyli wywołanie ***** burzy wsród użytkowników tej że strony !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty
hbll

Wydaje mi się, że jesteś kolejną osobą, która dała się złapać na ten artykuł.
Nie wiem na jakiej podstawie zarzucasz mi popieranie jednej czy drugiej opcji politycznej - jeśli mam być szczery, to popieram kogo innego, ale akurat moim faworyci mają poparcie w granicach błędu statystycznego :)
Niemniej jednak to Ty kolego przyłączasz się do dzielenia społeczeństwa, nawet tak małej społeczności jak forumowicze SF, przez pryzmat partii politycznych. Dla mnie to jest forum sportowe i nie ma tu miejsca na brudną politykę. Redaktorzy popełnili ten artykuł dla kliknięć i wyświetleń strony, a Ty, i rykosztem także ja, łapiemy się na to.
Moje zdanie na temat Wenty podkreślałem wielokrotnie - jako człowiek piłki ręcznej ma u mnie ogromny szacunek i uważam, że jest dyscyplinie potrzebny. Jako europoseł Wenta mnie nie interesuje tak samo, jak reszta tych darmozjadów niezależnie od partii politycznej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.