Wątek dotyczący artykułu

Marek Wawrzynowski: Nagonka na trenera Wentę jest obrzydliwa (felieton)

Z okazji wyborów samorządowych różni dziwni osobnicy, sprawnie posługujący się kłamstwem i manipulacją, znowu postanowili zabrać publicznie głos. Tym razem uderzyli w znanego trenera piłki ręcznej - Bogdana Wentę.

przeczytaj cały artykuł

Modafi

Nagonka na TRENERA Wente ?
A od kiedy B Wenta jest trenerem, redaktorze Wawrzynowski ?
PS. Lepiej dalibyście info jak idą poszukiwania nowego tytularnego sponsora dla VIVE Kielce przez @Złotego Bogusia.
PS. @Zloty Bogdanie... Chlopie juz tak nisko upadłeś, że rozmawiasz sam ze sobą ?
No i na koniec, po co mam się produkować z pisaniem, jak za chwile Ty czyli @zloty bogdan vel @uły uły lecisz z bekiem do admina w celu usunięcia mojego postu. Nawet dwa dni temu, w innym temacie Ci odpisalem, nie bylo w nim nic obrazliwego a i tak po jakimś czasie moj post skierowny do Ciebie kolejny już raz zostal usunięty.
Tak więc taka rada, nie zawracaj mi czterech liter z łaski swojej, i skoncentruj się bardziej na dialogu sam ze sobą. Zrozumialeś, czy mam Ci to napisać w języku niemieckim lub rosyjskim ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Modafi

Poczytaj ale dokładnie bezmyślna amebo, do kogo kierowalem mój post.
Chociaż widzę, że i tak z myśleniem to u Ciebie na bakier.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Modafi

@Uthar szkoda zachodu na takich. Zresztą we wczorajszej rozmowie z Tobą ja też trochę przegiąłem, więc jesli poczuleś się urażony to naprawdę Ciebie czy też kolege @Arkady serdecznie przepraszam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
mgr inż. Uthar

Kurde ogarnij sie Modafi probuje z Toba kulturalnie gadac. To ze ktos jest sa PiSe. Nie oznacza niczego. Zycie jest w barwach szarości. PiS robi dobre i zle rzeczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
zawas

A kto odebrał "papiery trenerskie" Wencie???Czy do ŚP. Prezydenta Kaczorowskiego nie zwracano się zawsze Panie Prezydencie? Podobnie z innymi Prezydentami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Modafi

W chwili obecnej B Wenta jest trenerem, czy też politykiem ? Raczej to drugie, tak ?! No niestety wchodząc w to bagno zwane "polityką" musiał wiedzieć na co się decyduje. I żeby nie było, nic do niego nie mam. Ae moim zdaniem Wenta zrobil duży błąd decydując się na taki wlasnie krok. Pisząc jeszcze prosciej, o wiele więcej pożytku dla naszej dyscypliny bylo by, gdyby B Wenta byl w tej chwili trenerem a nie ......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
zawas

Ale papiery trenerskie dalej ma! Jeżeli zrobiłeś magistra ,to nawet pracując na zmywaku jesteś dalej magistrem-tylko o to mi chodzi-oceny każdy wystawia swoje, ja się do "bagna" zwanego polityką nie mieszam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Modafi

Ok, ale co w chwili OBECNEJ wspolnego ze sportem ma B Wenta, że na stronie NIBY sportowej musi byc o tym artykuł ?
Odszedł ze sportu z własnej nieprzymuszonej woli ? Odszedł ! Więc moim zdaniem ten artykul mial na celu wywołanie ******* na tej stronie i nic więcej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.