Wątek dotyczący posta na blogu

Super Typer - Turniej jesienny 2018 - wprowadzenie i zasady.

Black Wars

Witam :) Będzie to typer na podobnych zasadach (choć nie zawsze) co Liga Typerów. Do rezegrania turnieju potrzeba 16 zaufanych uczestników (regularnie typujących , a nie sporadycznie). A więc przechodzę do zasad. Wszystkie spotkania będą rozgrywane w parach. Gospodarz będzie wybierał pierwszy. Będziemy (…)

przeczytaj cały artykuł

Black Wars

Tak. To zależy przede wszystkim o rozstawieniu nr1 w grupach. Rozstawieni to pewniacy, którzy typują regularnie i byli gospodarzami typerów w tamtym sezonie. Ty jesteś przydzielony do grupy B. A dlaczego ? Wygrałeś typera francuskiego i podążasz ścieżką francuską, bo gospodarzem tego typera byłem ja :)
Znajdź siebie i mnie w poniższym zestawieniu i będziesz wiedział prawie wszystko. :)
jerrypl był gospodarzem typera ligi polskiej, ale nikt z czołówki jeszcze nie podjął rękawicy do walki i dlatego nikt jeszcze nie ma przydziału.
szakaluch był gospodarzem typera, ale przez małe nieporozumienie nie można dokopać się do jego typera i nie będzie rozstawiony. Będzie pewnie rozstawiony z 4, bo słabo typował w typerach, ale może przejąć schedę po Przemku (MULTI) i być może będzie rozstawiony z 1 (C lub D).
Czekam jeszcze na kolejnych gospodarzy typerów : Nalo i Włokniarza(Włókniarz jeszcze się waha).
1A, 2B, 3C, 4D
1B, 2C, 3D, 4A
1C, 2D, 3A, 4B
1D, 2A, 3B, 4C

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.