Wątek dotyczący artykułu

MKS blisko niespodzianki w CRS. Stelmet na finiszu uciekł spod topora

Pierwszy mecz sezonu 2018/2019 Energa Basket Ligi mógł się podobać. MKS Dąbrowa Górnicza długo prowadził w hali CRS, ale ostatnie minuty zadecydowały ostatecznie o triumfie 87:81 Stelmetu Enea BC Zielona Góra.

przeczytaj cały artykuł

Tańczący z łopatą

Popieram poprzedników. Jak na razie wygląda to słabo. Obrony nie ma, skuteczność marna. Gdyby nie Sokołowski i Savovic to byłaby kompromitacja. Trochę szczęścia i jest wygrana ale z taką grą na razie słabo to wygląda.

I nawet szósty zawodnik sędziowie nie pomogli MKSowi wygrać. To co zrobili na koniec drugiej kwarty (Dwumetrowy dobrze zbudowany koleś dostał w kinol z łokcia, że aż go zamroczyło a sędzia "gramy dalej" oraz akcja w trzeciej kwarcie Davis pod samiutkim koszem robi chyba z 6 kroków a sędziowie "nic") pokazuje tylko jak żenujący poziom jest polskiego sędziowania.

I teraz kwestia dla mistrzów i vice mistrzów. Tak - wywyższającemu się Stelmetowi wszystko gwiżdżą jak było widać. Kolejna fikcja stworzona przez gimby z Torunia i Włocławka :) Bajo!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AJ10

Widziałeś kiedyś, by komisarz wszedł w trakcie meczu na boisko i nakazał sędziom zmienić decyzję, interperetację przewinienia?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
AJ10

Ma. Bo miało to miejsce w Toruniu, a decyzja była na korzyść Stelmetu. Takie cuda tylko Stelmet. Tym obiektywnym inaczej komisarzem był niejaki Łabędź

| Odpowiedz
blokuj

No i czego to ma dowodzić? Że sędziowie gwiżdżą na korzyść Stelmetu? To że zrobili taki karygodny błąd, że komisarz musiał wkroczyć? No i? Almeida padał 20 razy i tylko gwizdnęli 2 floopy i co? Gdyby gwizdnęli 18 flopów to by nie było ich w finale.
To nie ma znaczenia - czy gra Stelmet, AZS, Cukier czy Legia...ważne, że gwiżdżą absurdalne decyzje. Czyste złodziejstwo.

| Odpowiedz
blokuj
AJ10

No i sam udowodniłeś swój brak obiektywizmu. Jeżeli o decyzji sędziów, której nawet nie widziałeś, piszesz absurdalna, to znaczy że sam jesteś skrajnie nieobiektywny. Dyskusja z tobą na temat Stelmetu jest pozbawiona sensu.

| Odpowiedz
blokuj

To nie mój brak obiektywizmu tylko brak twojego zrozumienia. Jak przeczytasz moją wypowiedź raz jeszcze to dostrzeżesz, że nie wypowiadałem się o decyzji komisarza, który ostatnią deską ratunku uratował Stelmet, tylko pokazuje to ułomność polskich sędziów, że nawet komisarz musiał podważać ich decyzję. Nijak nie ma się tu obiektywizm to rzetelnej oceny sędziów.
Chyba, że uważasz, że każdy faul gwizdnięty na niekorzyść Stelmetu jest fair a te gwizdnięte na korzyść Stelmetu są oczywiście krzywdzące dla przeciwnika. To wtedy rzeczywiście, nie mamy o czym rozmawiać.

| Odpowiedz
blokuj
AJ10

A jeżeli sędziowie wtedy podjęli słuszną decyzję a komisarz się pomylił to też pokazuje ułomność polskich sędziów?

| Odpowiedz
blokuj

To wtedy niepotrzebnie komentujesz bo temat nie dotyczy kompetencji komisarzy tylko odgwizdywanym faulom. Nie widziałem meczu ani tej akcji więc nie pisze kto ma rację a kto nie. Nie kwestionuje KAŻDEGO gwizdka sędziów tylko tych ABSURDALNYCH...albo inaczej....BANALNYCH w swojej prostocie (jak błąd kroków czy ewidentne przywalenie komuś z ręki w twarz).

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.