Wątek dotyczący artykułu

Jak sukcesy to z jego głosem. Tomasz Swędrowski - talizman polskiej siatkówki

Gdyby medale międzynarodowych imprez przyznawać też komentatorom, to on byłby jednym z najbardziej utytułowanych w kraju. Tomasza Swędrowskiego słyszymy na antenie Telewizji Polsat już od blisko dwóch dekad. Dekad pełnych sukcesów polskiej siatkówki.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Ramzes V

Można wiele zarzucić Polsatowi, ale to dzięki tej stacji polska siatkówka stanęła na nogi. TVPis podpina się do sukcesu dzięki bandyckiej ustawie, nakazującej stacjom prywatnym odstępowanie tv publicznej meczów polskiej reprezentacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marulek

Chyba do końca nie zrozumiałeś tej ustawy, znajdź ją jeszcze raz w necie, przeczytaj i wróć....albo nie wracaj ;)
Jakby co z pierwszą częścią komentarza całkowicie sie zgadzam, mecz też oglądałem w POlsacie, ale chyba różnimy się tylko tym, że nie mam obsesji na pkt pis..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ramzes V

Dynda mi to, kto uprawia propagandę w TV publicznej, której i tak od lat nie oglądam, a każe mi się na nią łożyć i na tym tle mam obsesję, a w przeciwieństwie do większości naszego prawego i sprawiedliwego społeczeństwa spełniam ten obowiązek. Oczywiście w tej kwestii uważam się za durnia. Prawo to jednak prawo. Niekoniecznie to sprawiedliwość.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Extraklapa

To akurat nie jest "bzdurna ustawa", bo ma zapobiegać takim sytuacjom jak cztery lata temu kiedy Polsat kodował wszystkie mecze i dopiero po interwencji prezydenta odkodował dla ludzi mecz finałowy z Brazylią. Nie wiem, może tego nie pamiętasz, bo byleś wtedy akurat na etapie Smerfów i dobranocki...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Ramzes V

Ta ustawa to pokłosie chorej sytuacji, kiedy zmusza sie mnie do płacenia abonamentu na tv, której nie chcę oglądać. TV, która w ogóle nie interesowała się siatkówką. Impreza sportowa to produkt, za który trzeba płacić, a nie urzędowo podkradać innym. To nawet smerfy potrafią zrozumieć. Polsat 4 lata temu bez wstawiennictwa prezydenta i tak by odkodował finał. A ty w tę bajkę propagandową uwierzyłeś?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.