Wątek dotyczący artykułu

Wojciech Szczęsny: My przyjeżdżamy na śniadanie, a Cristiano Ronaldo je już obiad

Wojciech Szczęsny w Juventusie spędza właśnie drugi sezon. Na dobre zaaklimatyzował się w tym miejscu, jest pierwszym bramkarzem i z bliska może obserwować Cristiano Ronaldo. - Jego przyjście nie wpłynęło na fundamenty zespołu - przyznał.

przeczytaj cały artykuł

grolo

To słabo, że potrafisz przeczytać tylko kilka zdań, jak więcej to nie. Wygląda też na to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
Szczęsny - "Rozwinąłem się najbardziej przy Gigim, dlatego że nie wstyd mi było się od niego uczyć. Mam w sobie tyle pokory, że byłem gotów powiedzieć sobie: "Masz przed sobą takiego mistrza, dlatego zamknij dziub, oglądaj i ucz się". Wcześniej zawsze była to rywalizacja."
Tu jest wszystko logiczne - od początku do końca. Więc przeczytaj jeszcze raz.
PS.
A może idzie ci o to, że słowo "dziub" uważasz za wulgarne? ...Raczysz żartować, milordzie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.