Dyskusja

ROW Rybnik Falubaz Zielona Góra

ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra
7 października 2018, 18:15

45 : 45
Relacja

avaterys.

Grisza z maszynami Artioma już w Rybniku, nic tylko jutro i w sobote je spasować i w niedziele dać juniorom lub Worynie czy Batchowi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
hmm

Wiem, cóż zrobić, taki się urodziłem... kalafior ?to taka twoja trauma z dzieciństwa !? Przecież urodziłeś się w kapuście..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hmm

ohohooo księżniczka po 2 tygodniach się pojawiła haha jelitóweczka tak długo trzymała czy po liściu od życia wstyd było wejść ?! A może banik taki długi !? na kretuzie i malowanym widziałem ,że szczekałeś .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
hmm

zagaduje to muszę go pokarmić. Pewnie ma stresika i brązową wstęgę w gaciorkach, to niech chociaż tak odreaguje

| Odpowiedz
blokuj
hmm

druga sprawa .. to ,że zagadujesz to co chcesz osiągnąć ? Chcesz pokazać jaki jesteś super fajny, kulturalny itp ?

| Odpowiedz
blokuj
Rybnicki_Rekin

Zagaduje, bo jestem Twoim wielkim fanem :) Jestem ciekaw co jeszcze wymyślisz. Liczę na Twoją inwencję twórczą, bo piszesz w kółko to samo :) A jak Cię boli, że piszę to nie odpisuj :)

| Odpowiedz
blokuj
ROW Lethwei

Kulturalnie ? Człowieku, ponownie używasz słowo o którym nie masz bladego pojęcia ! Jesteś zwykłym, zapyziałym pół-główkiem, który czerpie przyjemność z rozsiewania negatywizmu. Żal mi cię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
hmm

zbłaźniłeś się( widać umiejętności czytania ze zrozumieniem nie opanowałeś, zresztą nie mogłeś bo musiałbyś mieć mózg ) ale ode mnie masz "lajka" A cooooo !! haha

| Odpowiedz
blokuj
Xing Zao Chan

Mam nadzieję, że wygracie i spuścicie ten śmieszny klubik ligę niżej.
Śmieszny dlatego, że bez knowań i kombinatoryki przychylności redaktorków i całej żużlowej góry są po prostu słabi. Wam się awans należy za cały sezon a im spadek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Xing Zao Chan

Ja nie mam nic do nikogo a do Falubazu niedawno zacząłem od kiedy padło pierwsze magiczne zdanie "Nie wyobrażam sobie Elipy bez Falubazu" potem juz było coraz gorzej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Vuja

A sezon wcześniej nic Ci nie przeszkadzało jak spółdzielnia nie wyobrażała sobie Extraligi bez Torunia? Nawet prokuratura sie zaintersowała pewnymi sprawami jeśli nie pamiętasz. Jeśli nie kupimy meczu to nie wygramy?
O przewały martw sie w swoim klubie, ja za to czekam na zdrową rywalizacje w Rybniku bo nieźle sie zaprezentowali się w zielonej.
Wcale nie było wielkiej przepaści pomiedzy naszymi ekipami zaznaczając że jechaliśmy w osłabieniu. Barażowy rewanż zapowiada się ciekawie i niech przyniesie emocje dla wszystkich kibiców. Nie zaskoczy mnie przegrana Falubazu i wyjaśnienie awansu bądź spadku po drugiej serii zawodów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
dawidZG

I tylko dlatego, że jakiś pseudoekspert tak powiedział? To fajnie masz. Może za parę lat o was też tak powiedzą, czego wam życzę. Ja tam trzymałem kciuki, świętowałem to może za dużo powoedziane, ale bardzo się cieszyłem jak Lambert z Jonsson'em przypieczętowali awans w Lublinie. Marzy mi się w przyszłym sezonie mecz Motor - Falubaz ale cóż, każdy kibicuje komu chce... Jeszcze raz gratuluję awansu. TYLKO FALUBAZ!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.