Wątek dotyczący artykułu

Weronika Gajda: Hasło drużyny takie samo, jak naszego sponsora. Idziemy po więcej!

Poprzedni sezon to dla Weroniki Gajdy mistrzostwo Polski oraz nagroda Najbardziej Energetycznej Koszykarki EBLK. Teraz, razem z CCC Polkowice, chce iść po jeszcze więcej - szczególnie w Eurolidze. - Liczę, że wynik będzie zdecydowanie lepszy - mówi.

przeczytaj cały artykuł


baza

Ale jakie to ma znaczenie, kto kogo widzi w czołówce? parkiet i tak wszystko zweryfikuje. Możemy sobie porównywać składy na papierze i mówić że jedna zawodniczka jest lepsza lub gorsza od innej, a w sezonie i tak może być inaczej. Przytaczany tu Lublin dla mnie ma też porównywalny skład do Artego czy Ślęzy, ale wszystko wyjdzie w praniu. Pierwsza weryfikacja siły Pszczółki nastąpi 13 października, kiedy to przyjadą do Gorzowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Baloncesto

Za tydzień to będzie pierwszy prawdziwy test nie tylko dla Pszczółek, ale też i dla Gorzowa. Interesująco może być także w Polkowicach, gdzie zawitają torunianki. Ciekawe, który mecz z następnej kolejki będzie transmitowany przez Sportklub...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.