Wątek dotyczący artykułu

Jan Krzystyniak. Na pełnym gazie: Oddanie Przedpełskiego to błąd. Get Well znów zostanie bez medalu (felieton)

Jestem zaskoczony tym, że Get Well jest gotowy rozstać się z Pawłem Przedpełskim. To będzie zagraniczna drużyna bez wychowanków, z którymi mogą identyfikować się kibice. Sukcesu im nie wróżę - stwierdza Jan Krzystyniak.

przeczytaj cały artykuł

xman2200

Co wy macie z tym Miedzińskim? Koleś w Czewie jeździł niemal na takim samym poziomie co w Toruniu. Wszyscy pieją z zachwytu jak to sie nie odbudował a liczby temu przeczą

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łukasz Dragański

To spójrz ile punktów Miedziak robił w rundzie zasadniczej. W play off mu nie wyszlo ja połowie drużyny ale w zasadniczej jeździł na poziomie 8-11 punkt u.W Zielonej walnął 10 +2 i takich meczy było więcej w jego wykonaniu. W Toruniu nie było play off ani w tamtym ani w tym roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dumny z Krzyża

Mniej bo jechał tylko w PL (poza rezerwa w Szwecji na 3 mecze), nie miał nawet gdzie sobie zrobić kuku jak startował max raz w tygodniu (przed laty 3 razy w tygodniu minimum)...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.