Wątek dotyczący artykułu

Na pewno nie będą drugim Motorem Lublin. Ostrovia nie będzie mieć lekko po awansie

MDM Komputery TŻ Ostrovia jest o krok od awansu do Nice 1. LŻ. Drużyna Mariusza Staszewskiego wygrała w Pile i teraz czeka ją rewanż na własnym torze. - Jeśli nam się uda, to największym wyzwaniem będą finanse - podkreśla prezes Radosław Strzelczyk.

przeczytaj cały artykuł


marselus1976

Tylko że w Lesznie jest żużel i nic poza tym. W Ostrowie ekstraklasoway kosz (vice Mistrz Polski), kosz damski, piłka ręczna i nożna....
Miasto dzieli skromne kwoty między wszystkie kluby.... To nie Rybnik gdzie miasto daje 3 bańki na 1 ligę. Klub z takim sponsorem to każdy głupi poprowadzi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO kks

Ale kopanina się nie liczy w Polsce! I to 3 czy 4 liga. Leszno też ma 5 ligę czy tam 6. Szczypiorniaka też nie ma mocnego Ostrów już nawet Leszno ma lepszego. Jak tak gadać to każde miasto ma takie kluby ale to nie jest poziom by to wyliczać. Ostrów ma kosza mężczyzn super i żużel jest zaraz na 2 miejscu w poziomie sportowym i ogólnym. Więc to nadal dziwi że nie ma super sponsora.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.