Wątek dotyczący artykułu

ATP Pekin: najlepsza para sezonu bez szans. Cenny triumf Łukasza Kubota i Marcelo Melo

Łukasz Kubot i Marcelo Melo wygrali turniej ATP World Tour 500 w Pekinie i są coraz bliżej uzyskania kwalifikacji do kończących sezon Finałów ATP World Tour. Polsko-brazylijska para nie dała żadnych szans Oliverowi Marachowi i Mate Paviciowi.

przeczytaj cały artykuł

Marc.

Kolejny piękny sukces Kubotelo :) W tym sezonie nasi tenisiści (także Hurkacz i Majchrzak) dostarczają nam więcej powodów do radości niż tenisistki (pozytywnym wyjątkiem jest Iga Świątek, oby jej kariera rozwijała się tak dynamicznie jak dotychczas).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Co do Igi, to następny sezon zweryfikuje, czy naprawdę mamy do czynienia z zawodniczką, która ma potencjał TRWALEGO zakotwiczenia się w Top100. Jasne, że te 7 ITFów to jest coś, ale zawodniczek o podobnym "dynamicznym rozwoju" było w ostatnim czasie kilka, a - nie licząc oczywiście wybitnej tenisistki jaką jest Aga - poza Ulą (kiedyś, przed kontuzjami) i Magdą Linette (teraz) żadna z nich nie spełniła oczekiwań na dłuższy pobyt w TOP100 (o TOP50 to nawet nie piszę).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marc.

Oczywiście trudno przewidzieć dalszy przebieg kariery Igi Świątek, dlatego o jej przyszłości napomknąłem tylko jednym słowem ("oby"). Pisałem o TYM sezonie, w którym tenisiści dostarczają nam więcej powodów do radości niż tenisistki, spośród których wyodrębniłem Igę jako pozytywny wyjątek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.