Dyskusja

"Asy dla T.Golloba" w Bydgoszczy
7 października 2018, 15:00

0 : 0
Relacja

Komentarz usunięty
carlos55

a komu mam kibicowac? pajacowi ktory robi wszystko na pokaz angolowi? tylko Polacy reszta to wróg,wrocławianin kibicuje tylko Polakom

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
GW speedway

Mi przez myśl nawet nie przeszło, żeby w GP kibicować Vaculikowi czy wcześniej Iversenowi kosztem Polaków. Zawsze wszyscy Polacy byli dla mnie priorytetem na arenie międzynarodowej. Dlatego jestem w totalnym szoku jak można kibicować Angolowi kosztem Polaków.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mr.Been

Bzdury piszesz,ja wiem jak potraktowaliście Maćka na Jancarzu podczas IMP widzę te wszystkie wpisy na SF w GP każdy kibicuje komu chce,to wy cyganie narzucacie nam Zmarzlika na siłę!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
GW speedway

O czym Ty piszesz chłopcze? IMP to nie jest arena międzynarodowa! Czytaj ze zrozumieniem. Dla mnie Maciek ZAWSZE będzie przed obcokrajowcami jeśli chodzi o kibicowanie na arenie międzynarodowej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Mr.Been

Od dłuższego czasu siedzę cicho,jedno jest pewne jeszcze wiele musi się Zmarzlik nauczyć jeśli chodzi o GP.W przyszłym roku wraz z nowym potężnym kontraktem ze Spartą Tai będzie jeszcze mocniejszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ZXV

On w PO wam zawlił w tym roku.Jedna 3 w dwumeczu z Lesznem.Jak chcecie płacić tyle anglikowi i nie zdobywac złota wasza sprawa.Za rok Drabik przestanie byc juniorem i już tak rożowow nie będzie bez Drabika na juniorce.

| Odpowiedz
blokuj
Mr.Been

Tai w przeciwieństwie do takiego Vaculika jest wart każdej kasy,2 mln.zł to min.jakie trzeba zapłacić IMS i Sparta zapłaci,takie są realia.

| Odpowiedz
blokuj
ZXV

Ale on w GP jedzie i co wam to daje.W PO Mistrz wam zawala PO i chcecie mu dawac wasza sprawa.Fakt jest taki,że macie od kilku lat dobry skład nie macie złota a po skończeniu juniora Drabik juz zajexbiscie nie bedzie..

| Odpowiedz
blokuj
GW speedway

Tu nie chodzi o lizanie. Zmarzlik jest Polakiem, jedzie dla POLSKI a ty nie możesz tego znieść, że odnosi sukcesy. Dla mnie nie jesteś kibicem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
GW speedway

Mnie nie obchodzi Wofi, ja mam satysfakcję, że Polska ma godnego kandydata na Mistrza Świata!!!! Mnie interesują Polacy, nie jakiś Wofi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Mr.Been

Bo jesteś lokalnym szowinistą,wybacz ale trzeba mieć coś z deklem aby myśleć ,że zagorzały kibic Sparty będzie za Zmarzlikiem:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Hexe

Szacunek należy się każdemu a pisząc tak o Taju lekceważysz go. Jest mistrzem i udowodnił to po raz 3 :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty
lisiniec

Emii nikt Taiowi tych medali nie zabierze,zasluzyl sobie na to,tylko jakby Janos i Tai mieli po tyle samo pkt w gp, i jest wczorajsze GP komu bys kibicowala bardziej Polakowi czy Angolowi tak pytam

| Odpowiedz
blokuj
Hexe

Ja kibicuje w pierwszej kolejności Maćkowi w kolejnej Patryk owi a dalej Bartkowi i reszcie Polaków co są w cyklu a jak nasi nie mają szans wtedy zagranicznym. Gdyby Taj i Maciej mieli po tyle samo pkt no to wiadomo, że Maćkowi :D

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Dawido

Jak ci Janowski jedzie i pokazuje jak to teraz sie nazywa kciuka "środkowy palec" do kibiców to miał bys szacunek do takiego zawodnika .sory ale troche szacunku należy sie kibicom i zawodnikom a on tego nie posiadal.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Dawido

A i to nie oznacza że będę kibicował np vaculikowi A nie jemu bo dla mnie Polak mimo jakis kontrowersji zawsze będzie na 1 miejscu

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.