Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga: bitwa w Kaliszu. Energetyczne derby dla Wybrzeża

Energa Wybrzeże z cennym wyjazdowym zwycięstwem. Gdańszczanie wygrali w Kaliszu, choć w końcówce stracili dużą część swojej przewagi. Ostatecznie zwyciężyli 31:29.

przeczytaj cały artykuł

handballek

Kalisz w tym sezonie nie zachwyca.
Mimo pozytywnych opinii na temat trenera, mnie on jakoś nie przekonuje. Aby zrobić kolejny krok przydałby się ktoś kto poukłada te klocki. I właśnie taki ktoś się na rynku pojawił.
Jeśli Patryk Rombel nie ma propozycji z większych klubów, a w trakcie sezonu może mieć z tym problem, pojawiła się świetna okazja dla Kalisza na dalszy rozwój klubu.
Dodatkowo Szpera i Pilitowski współpracowali z Romblem w Kwidzynie, więc nie byłoby problemu z wdrożeniem jego pomysłów w krótkim czasie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mirosław Czaszkiewicz

Dzisiejsza porażka Kaliszan to w dużym stopniu "zasługa" trenera!
Niestety nie ma on pomysłu na drużynę. Nie może nic przekazać zawodnikom z tej przyczyny, że nie ma doświadczenia na tym poziomie rozgrywek i żadnego doświadczenia boiskowego. Widać brak trenera bramkarzy, którzy popełniają katastrofalne błędy w bramce! Brak lewego skrzydłowego też nie pomaga, bo to co dziś zaprezentował Czerwiński, to poziom drugiej ligi! W kilka minut sprokurował 3 rzuty karne dla Gdańszczan. W pierwszej połowie większość bramek zdobywali oni właśnie z karnych...
Patryk Rombel pilnie potrzebny do poukładania drużyny!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.