Wątek dotyczący artykułu

Cichy transfer Spójni Stargard. Krótki debiut amerykańskiego koszykarza

To był długo wyczekiwany transfer beniaminka Energa Basket Ligi. Spójnię Stargard wzmocnił Byron Wesley, który w sezonie 2016/2017 występował w MKS-ie Dąbrowa Górnicza. Klub z Pomorza Zachodniego do ostatniej chwili trzymał tę informację w tajemnicy.

przeczytaj cały artykuł

maler

Co ty człowieku opowiadasz. Na szczecńskiej stacji radiowej usłyszałem, że Spójnia NIESTETY przegrała z Wilkami. To ja się poczułem zażenowany... To jedno, a drugie -ów kibice udzielający sie na tym forum niejednokrotnie wykazywali się szowinizmem i niechęcią do kibiców szczecińskich, często i gęsto żartując przaśnie . No więc drogi panie to chyba kompleksy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic basketu

zostaliście przyjęci w Stargardzie, jako goście w kulturalny sposób (mimo przyśpiewek gramy u siebie, za co na innych halach poleciało by mięso w waszą stronę), co do forów (Facebook) to proponuję dokładniej i z większym zrozumieniem czytać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sartre

a propos kulturalnego przyjęcia to sprawdź sobie proszę dwa posty wyżej od twojego. Zobacz co pisze niejaki marolstar. Takich jak on jest znacznie więcej.
A ja doskonale pamiętam jak wyśpiewywaliście na WDS-ie , ze gracie u siebie. Zapomniał wół jak cielęciem był?
Panie kibic basketu z nauczaniem kultury to niech pan zacznie od własnego podwórka. Dobrze?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.