Wątek dotyczący artykułu

ROW - Falubaz: Woryna zawalił baraże. Zabójcze trio Falubazu. Ekstraliga zostaje w Zielonej Górze! (relacja)

ROW walczył, ale cudu nie było. Miał być kapitalny pościg, a nie było nawet zwycięstwa. Falubaz zremisował w Rybniku 45:45. Bohaterami zostało trio Protasiewicz, Jensen i Zengota. Po drugiej stronie plamę znowu dał Kacper Woryna.

przeczytaj cały artykuł


zbanowany

Widać że śmierć Kurmańskiego, Dadosa, Romanka, Jędrzejaka niczego nie nauczyła ani "panów" redaktorów ani kibiców. Ale jak odpukać stanie się jakaś tragedia to pierwsi się rzucicie z kondolencjami. Jesteście wszyscy żałośni. Trudno być w takim otoczeniu żużlowcem. Kiedy nie idzie zostajesz zwyzywany, zmieszany z błotem, kiedy następnego dnia się powiesisz w 12 h stajesz się bohaterem, oddanym kolegą który dla klubu zrobiłby wszystko... Na pierwszej stronie SF artykuły na swój temat na których ci sami redaktorzy jeszcze wczoraj pisali zgoła odmienne słowa i zdania...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (19|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Saddam

Dados miał poważne problemy psychiczne, kwestii presji tam nie było, zwłaszcza, że prób samobójczych miał chyba trzy, ale dwa razy ktoś wszedł i podtrzymał go za nogi. Jędrzejak też z powodu presji się powiesił? Przecież najwyższą średnią w 2PLŻ miał.
Ciekawe dlaczego żużlowcy nie wytrzymują ciśnienia i się wieszają a na przykład po piłkarzach to spływa. Kwestia odcięcia od świata? Piłkarze są praktycznie niedostępni, ani przed, ani w trakcie meczu ani po nim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SpartyFan

To żałośni "Redaktorzy" SF nie potrafią pisać ciekawie więc nadrabiają kontrowersyjnymi tytułami. Niestety, są to osobnicy którym tylko ręcznie coś można wytłumaczyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.