Wątek dotyczący artykułu

Patryk Dudek: Kamień spadł mi z serca

Patryk Dudek otrzymał jedną ze stałych dzikich kart na zmagania w przyszłorocznym cyklu Grand Prix. - Kamień spadł mi z serca - powiedział reprezentant Polski.

przeczytaj cały artykuł

D-W-R

No niestety nie kumplują się, przynajmniej nie w potocznym znaczeniu tego słowa. Ale szanują się, jak jest okazja to pogadają i nie skaczą sobie do gardeł jak połowa kibiców Stali i Myszy. Jednak między nimi jest zbyt duża różnica charakterów, żeby byli prawdziwymi kumplami. Ale fakt, ich rywalizacja na torze zazwyczaj tworzy ciekawe widowisko. I rywalizują z szacunkiem do siebie, co jest ważne. Patryk, mimo że Falubaz, to jeden z moich ulubionych żużlowców (oczywiście pierwszy jest Bartek:) Bardzo się cieszę, że będzie dalej w SGP. Należało mu się jak ser dla myszy :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
S.G.M-cz

A wlasnie ze sie kumpluja i to wyraznie,nie sa przyjaciolmi co prawda,bo to inna bajka.Oni wlasnie lamia nasz kibicowski podzial.Lubia ze soba rywalizowac i to fakt.Mam polowe rodziny myszorow co tez znaja zawodnikow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZXV

Ja mam takie samo zdanie jak kolega poniżej.Ja uważam,że tak sie nie kumpluja tylko maja do siebie szacunek.Oni rok w rok pewnie w czołówce GP będa.tam na górze w sporcie nie ma przyjaciół.Napewno Bartek z Patrykiem bardziej sie znaja i lubia niz np Bartek z Pawlickimi albo Janowskim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.