Wątek dotyczący artykułu

Rośnie specjalista od awansów. Kamil Brzozowski ma powody do świętowania

Kamil Brzozowski zdobył pięć punktów w niedzielnym meczu barażowym, a jego MDM Komputery TŻ Ostrovia awansowała do Nice 1. Ligi Żużlowej. Dla wychowanka gorzowskiego klubu to nie pierwsza taka sytuacja w karierze.

przeczytaj cały artykuł

Teżet

Gdyby Brzózce udało się w końcu dopasować do naszego toru, by miał porządnego osiołka pod tyłkiem to śmiało może śmigać w pierwszej lidze. Liczę, że z nami zostanie, bo jeździć to on umie tylko problem z tym cholernym spasowaniem...które mam nadzieję uda się w końcu dograć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Sorry ale nie pisz BZDUR !!!!!! 16 letni Cierniak po sparingu z Falubazem się dopasował a 31 letni Brzozowski przez cały sezon tego nie potrafi więc TROCHĘ POWAGI jeśli zarząd Ostrovii pozostawi Bjarne Pedersena ,Zbigniewa Sucheckiego ,Kamila Brzozowskiego to za rok będziecie w sytuacji Wandy Kraków bo nawet baraży nie będzie !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Teżet

Z Zbyszkiem się zgodzę, walczy na torze to widać ale to za mało bo niedomagał czasem, Brzoza może i racja (bardzo go szanuję i liczę mocno na wystrzelenie jego formy - być może ślepo na to licze), natomiast nie ma dużego wyboru na rynku jeśli chodzi o rodaków, może zaciąg z Piły nas wspomoże? Gapa, Okoń przy ustabilizowanej sytuacji finansowej są w stanie robić fajne punkty. Na Musielaka raczej nie mamy co liczyć więc odkładam to między bajki. Co do Bjarnego to czy ja wiem czy za słaby na 1 lige? Spokojnie na te 8-10pkt na mecz to jest facet, przy odpowiednim dosprzętowieniu. Mamy Klindta który mam nadzieje zostanie, Masters kiedyś wspominał że po awansie z chęcią by do nas wrócił, więc w składzie Klindt, Bjarne, Masters/Gafurow(przy dosprzętowieniu podobnie jak Pedersen), Gapiński, Okoniewski, Nowacki + niewiadoma jesteśmy w stanie przetrwać w tej paszczy lwa jaką będzie pierwsza liga :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
AMON

Chłopie bierzcie braci Szczepaniaków z nimi będzie realna szansa na utrzymanie w Nice PLŻ chyba zdajesz sobie sprawę jak silna będzie Nice PLŻ w przyszłym sezonie ?

| Odpowiedz
blokuj
Koldi

Ta ojciec może go dopasował ale to on na torze jedzie nie ojciec.A naszych to nawet jak Gollob będzie dopasowywał to nie pojadą tak jak młody Cierniak po prostu to panienki bez jajec.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.