Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Ostafiński: Człowiek ze Stali trenerem roku. Nieporozumienie jakieś! (komentarz)

Stanisław Chomski to absolutna trenerska czołówka. Na pewno jednak nie zasłużył w tym roku na to, by zostać najlepszym trenerem/menedżerem sezonu 2018 w PGE Ekstralidze. Wybrali kibice i to trzeba uszanować, ale polemika z mojej strony i tak będzie.

przeczytaj cały artykuł

DannyBoy

Wyjątkowo zgadzam się z naczelnym SF. Chomski nie ma kompletnie zmysłu taktycznego w sytuacjach kryzysowych. Gdy trzeba było robić zmiany on, rzekomo w imię niepsucia atmosfery w zespole, puszczał tych, co ewidentnie powinni być szybko zmieniani. Kuriozalne było puszczanie w ostatnich meczach w dalszych biegach Szczotki, gdy można było spokojnie dawać Karczmarza itd. itp.
Klasę człowieka poznaje się w sytuacjach kryzysowych, nie jak wszystko idzie gładko bez ingerencji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Artt

Mozesz sie zgadzac ale fakty sa takie, ze to kibice jak sie slyszy w kuluarach glownie gorzowscy(chyba jaka akcja byla na duza skale czy jak) wybrali go na trenera roku. Kazdy normalny uszanuje ten wynik a tu absolutnie nie ma z czym polemizowac.Z faktami sie nie polemizuje zwlaszcza po tym jak juz sa faktami:) a jak ktos ma w sobie tyle buty i arognacji co redaktor to mnie nie dziwi jego zachowanie.CIeszylem sie jakby Stal zdobyla zloto albo Bartek IMS po tym jak ogloszono kto zostal trenerem roku bo wiedzialem w kogo ten wybor najbardziej uderzy i kto bedzie plakal i sie nie pomylilem a mam na to swiadkow:)))Tym wiekszy szacunek dla glosujacych ,ktorzy tez wprawili mnie w oslupienie swoim werdyktem na ktory po cichutku liczylem:)Wszystko wskazuje na to ,ze nie jest z nami kibicami tak zle a jesli nie jestesmy draznieni i prowokowani np na takim portalu potrafimy na chlodo ocenic kto i czego jest wart:)Tu nawet kibice Stali nie szczedza krytyki trenerowi...Nie przypominam sobie tez placzu z powodu niewygrania plebiscytu przez trenera Chomskiego ,gdy to Stal zdobywala DMP.....Wiem ,ze tu tez chodzi o klikniecia ale w tym wypadku to byl cios dla redaktora:))))PS. Gladko???4 kontuzje w sezonie z tego dwie juniorskie ,ktore zastopowaly zeby nie pwoiedziec cofnely nasza mlodziez + VAculik a za niego "kevlar" Walasek itd...Mega wynik i sukces Stali a po I kontuzji kazdy kibic wzialby go w ciemno z pocalowaniem w reke baaa przy potencjale Unii nawet przed sezonem .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.